کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کوبا | گشتی در شهر ترینیداد

همه ما بارها و بارها به سفر رفته و جاذبه های مقاصد مختلف را دیده ایم. اما اگر هوس یک سفر خاص کرده اید و می خواهید مقصدی با رنگ و لعاب متفاوت را بشناسید، امروز را با ما همراه باشید تا شما را به کشور کوبا ببریم. در این کشور به سراغ شهر ترینیداد می رویم که بافت تاریخی آن از سال 1988 در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است و یکی از جاذبه های پرطرفدار به شمار می رود. با هم قدم به این شهر قدیمی می گذاریم و گشتی متفاوت را در آن تجربه می کنیم. برای دقایقی دغدغه ها و روزمرگی های تان را به فراموشی بسپارید و با کارناوال همراه شوید. 

به گوشه و کنار شهر ترینیداد می رویم؛ جایی که لذت قدم زدن در خیابان های سنگفرش شده اش را نمی توان با چیزی مقایسه کرد. ساختمان های رنگارنگ، منظره شهری متفاوتی را پیش روی مان قرار می دهند. اینجا خبری از شلوغی شهرهای دیگر نیست. هنوز اتومبیل ها به همان شکل قدیمی هستند و همه چیز به صورت سنتی جریان دارد. 

اگر از خیابان های سنگفرش خسته شدید، می توانید راه شمال شهر را در پیش بگیرید و در منطقه ای کوهستانی به طبیعت گردی و ماجراجویی بپردازید. به قلب طبیعت بزنید و سقوط شکوهمند آب از آبشارها را به نظاره بنشینید. در جنوب شهر به سمت ساحل بروید و بگذارید پاهای تان ماسه های سفید رنگ را لمس کنند و چشمان تان از دنبال کردن موج ها لذت ببرند. شب ها خودتان را به کافه ها و رستوران ها برسانید و شاهد جریان زندگی شبانه در شهر باشید. ترینیداد یک معجون سحرآمیز است و دنیایی دیگر را پیش روی تان قرار می دهد. 

همه چیز مهیای یک سفر کوتاه و به یادماندنی است. برای لحظاتی با کارناوال همراه شوید و قدم به شهر زیبای ترینیداد بگذارید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست