کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو پیش رو، ثبت خاطرات سفر به قبرس از یک تصویربردار حرفه ای به نام حمزه مجتبی است. با تماشای این ویدیو می توانید چندی از جاذبه های قبرس را از نظر بگذرانید و جلوه های جذاب این کشور جزیره ای را ببینید. کارناوال تا به حال، ویدیوهای زیادی را از سراسر دنیا با شما به اشتراک گذاشته است و این بار هم، به کمک این ویدیو می خواهد دیدنی های قبرس را به شما نشان دهد. در ادامه توضیحی اجمالی از این کشور را به شما ارائه می دهیم تا بیشتر با این مقصد جذاب آشنا شوید.

جمهوری قبرس در شرق دریای مدیترانه قرار گرفته است و شهر نیکوزیا (Nicosia) عنوان پایتختی آن را دارد. این کشور به صورت لفظی از دو بخش تشکیل می شود که قسمت شمالی را منطقه ترک نشین می گویند و بخش جنوبی، یونانی نشین است. جالب آن که در هر دوی این مناطق، زبان های یونانی و ترکی، زبان های رسمی به حساب می آیند. ادیان غالب در این کشور هم، مسیحیت ارتودوکس و اسلام هستند. 

بد نیست بدانید قبرس بعد از جزیره ساردنی و سیسیل به عنوان سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه‌ شناخته می شود. جزیره ای بودن این کشور و داشتن سواحل متعدد در کنار دریای مدیترانه باعث شده تا قبرس مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار بگیرد و صنعت گردشگری، منبع درآمد مهمی برای آن به شمار آید.

علاوه بر سواحل زیبا، جاذبه های مهمی مانند پارک باستان شناسی پافوس (Paphos Archaeological Park) نیز گردشگران زیادی را به قبرس می کشاند. این پارک باستان شناسی بخش قابل توجهی از یادمان های یونان و روم باستان را در خود جای داده و برای علاقه مندان به ماجراهای تاریخی بسیار ارزشمند است. مقبره های پادشاهان (Tombs of the Kings) هم از جاذبه های مهم کشور قبرس هستند که در دو کیلومتری شمال ناحیه پافوس قرار گرفته اند و در فهرست میراث جهانی یونسکو جای دارند. به جز این جاذبه ها، می توانید در این ویدیو دیدنی های بیشتری از کشور قبرس را ببینید، پس فرصت را از دست ندهید ...


:Video Details

Produced By: Hamza Mujtaba Films

Photo Of Cover: Ksenia Samorukova

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست