کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری متفاوت به جمهوری چک | گشتی در سرزمین تاریخی بوهم

کارناوال تا به حال ویدیوهای دیدنی متعددی را با شما به اشتراک گذاشته است و این بار نیز، برای تان گشت و گذاری تماشایی را تدارک دیده ایم؛ مقصد سفرمان جمهوری چک است. این سرزمین در اروپای مرکزی قرار دارد و با کشورهای آلمان، لهستان، اسلواکی و اتریش مرز مشترک دارد. باید بدانید که تا ژانویه 1993 نام چک در کنار اسلواکی می آمد و این دو، با یکدیگر سرزمین چکسلواکی را شکل داده بودند؛ اما پس از این سال، جمهوری چک به شکل امروزی اش بر روی نقشه ظاهر شد. این سرزمینِ محصور در خشکی سه ناحیه تاریخی با نام های بوهم (Bohemia)، موراویا (Moravia) و سیلزی (Silesia) دارد و ما برای سفر مجازی مان بوهم را برگزیده ایم که در نواحی غربی جمهوری چک جای خوش کرده است. 

بوهم سرزمینی تاریخی ست که به صورت یک پادشاهی در قلمرو امپراتوری روم اداره می شد. در تاریخ، رویدادهای بسیاری پیش آمده و بوهم نیز حوادث بسیاری را به خود دیده و به دست دولتمردان بسیاری افتاده است؛ اما از سال ۱۹۹۳ تاکنون بخش اعظم آن جزوی از خاک کشور چک به شمار می آید و یکی از نواحی این سرزمین محسوب می شود. شهر زیبای پراگ که هم اکنون عنوان پایتختی جمهوری چک را یدک می کشد، روزگاری پایتخت بوهم قلمداد می شد.

در ادامه به این منطقه تاریخی می رویم و طبیعت چشم نواز و نواحی مسکونی اش را از نظر می گذرانیم. حین گشت و گذارمان، قلعه کارلشتین (Karlštejn Castle) را می بینیم که در نزدیکی شهر پراگ قرار دارد و بین سال های 1348 تا 1365 میلادی به سبک گوتیک ساخته شده است. کمی بعد از روی نماد مهم شهر پراگ، یعنی پل سنگی کارل (Charles Bridge) عبور می کنیم. همچنین قصر زیوی‌کاف (Zvikov Castle) را از نظر می گذرانیم که در منطقه ای بسیار چشم نواز جای دارد و به همین دلیل، به آن لقب پادشاه قصرهای جمهوری چک را داده اند. 

با کارناوال همراه بمانید تا گشتی مجازی به منطقه تاریخی و زیبای بوهم داشته باشیم. 


:Video Details

Produced By: Lucy Liu

"Music: Fleet Foxes "Ragged Wood 

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
alireza pourbavand

عالی وانصافا" غنی و رسااست دست مریضاد

27 شهریور 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست