ویدیو HD

سفر به دومینیکا | سرزمین جادویی دریای کارائیب

برای گشت و گذار امروز کشوری جزیره ای در دریای کارائیب را برای تان در نظر گرفته ایم و می خواهیم شما را غرق در شگفتی کنیم. به دومینیکا می رویم که در منطقه ای به نام آنتیل کوچک قرار دارد و به خاطر طبیعت دست‌نخورده‌ اش لقب «جزیره طبیعت کارائیب» را یدک می کشد. جزیره دومینیکا از نظر زمین‌شناسی جوان ترین جزیره آنتیل کوچک محسوب می شود و به همین دلیل فعالیت های آتشفشانی هنوز هم در آن دیده می شود. جالب است بدانید که کریستف کلمب این جزیره را در روز یکشنبه تاریخ ۳ نوامبر ۱۴۹۳ کشف کرد و نام آن را دومینیکا گذاشت که در زبان لاتین به معنای یکشنبه است. با کارناوال همراه باشید و از سفر به این کشور تماشایی لذت ببرید.

ویدیوی پیش رو کاری از یک گردشگر مشهور است که تا به حال بیش از 100 کشور دنیا را دیده و شعار جالبی با عنوان " یک مرد، یک دنیا، یک دِرون" دارد. این بار به سراغ دومینیکا رفته و زیبایی های این کشور را به تصویر کشیده است. او در این ویدیو شما را با خود به پارک ملی مورن ترویس پیتون (Morne Trois Pitons National Park) می برد که نامش از سال ۱۹۹۷ در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. سواحل زیبای دومینیکا نیز در این ویدیو دیده می شوند و چشم شما را به خود خیره می کنند. 

طبیعت دومینیکا شگفتی های بسیاری را در خود دارد و با آبشارهای زیبا، جنگل های انبوه و کوه های سرسبز دنیایی متفاوت را پیش روی تان قرار می دهد. بیشتر ساکنان دومینیکا سیاه پوست هستند و زندگی خود را از طریق کشاورزی و گردشگری می گذرانند. این سرزمین جادویی به خوبی توانسته خودش را در دل گردشگران باز کند و هر ساله میزبان آنها باشد.

برای دقایقی با کارناوال همراه شوید و سفری کوتاه به این کشور دیدنی داشته باشید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET