ویدیو HD

سفر به دبی | تماشای زمستانی متفاوت در امارات

امروز در کارناوال، راهی امارات می شویم و در یکی از شهرهای مهم این کشور به گشت و گذار می پردازیم. دبی را به عنوان مقصدمان برگزیده ایم؛ شهری که کمتر از 200 سال قدمت دارد و در همین مدت توانسته به ابرشهری مدرن و پیشرفته تبدیل شود که همه ساله مسافران زیادی را از سراسر جهان به سوی خود می کشاند. همه ی ما آوازه ی آسمان خراش ها و ساختمان های سر به فلک کشیده ی دبی، آبنمای موزیکال، تفریحات کویری و بسیاری از جاذبه ها و تفریحاتش را شنیده ایم؛ اما این بار می خواهیم نگاهی متفاوت به این شهر داشته باشیم و حال و هوای آن را در زمستان به نظاره بنشینیم. تماشای این ویدیوی زیبا را از دست ندهید...

نام زمستان که می آید، تصویری از برف و یخ بندان در ذهن همه شکل می گیرد؛ تصویری که در آن ساختمان ها و درختان سپید پوش می شوند و مردم با لباس های گرم زمستانی در کنارشان قدم می زنند اما در دبی از این خبرها نیست! آب و هوای به شدت گرم و خشک امارات مانع از این می شود که مردم ساکن در آن، شانس دیدن دانه های سپید و ظریف برف را پیدا کنند و از زمستان، به معنای واقعی لذت ببرند.

در ابتدای ویدیو نمایی از برج خلیفه را می بینیم که عنوان بلندترین برج جهان را به یدک می کشد. آرام ایستاده ایم و گذر زمان و آمدن شب و روز را نظاره می کنیم. همه چیز عادی به نظر می رسد و خبری از جلوه های زمستانی نیست. کم کم ابرها چهره ای دیگر به خود می گیرند و در همین زمان آذرخشی در آسمان پدیدار می شود. باران شروع به باریدن می کند و قطره ای از آن نیز بر لنز دوربینمان می نشیند. 

بعد از گذشت چند ثانیه، به سراغ گوشه ای دیگر از شهر می رویم و نمایی هوایی از آن را می بینیم. همه چیز دوباره به حالت عادی خود برگشته و زندگی به همان شکل همیشگی در جریان است. شب فرا می رسد و آسمان شروع به غرش و باریدن می کند تا کمی از قدرت زمستانی خود را نشان دهد. کمی بعد به تماشای غروب خورشید در حوالی برج العرب می رویم و از دیدن این منظره ی زیبا، غرق در لذت می شویم. برای دیدن شهر از نمایی دیگر، اوج می گیریم و بر فراز ابرها به تماشای آسمان خراش ها می پردازیم که گویی آسمان را شکافته و بالا و بالاتر رفته اند.

همراه کارناوال شوید و برای لحظاتی به تماشای این ویدیو بنشینید تا با چهره ی زمستانی دبی آشنا شوید...

ورود به صفحه اختصاصی راهنمای سفر و گردشگری دبی

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET