کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به دبی | تماشای زمستانی متفاوت در امارات

امروز در کارناوال، راهی امارات می شویم و در یکی از شهرهای مهم این کشور به گشت و گذار می پردازیم. دبی را به عنوان مقصدمان برگزیده ایم؛ شهری که کمتر از 200 سال قدمت دارد و در همین مدت توانسته به ابرشهری مدرن و پیشرفته تبدیل شود که همه ساله مسافران زیادی را از سراسر جهان به سوی خود می کشاند. همه ی ما آوازه ی آسمان خراش ها و ساختمان های سر به فلک کشیده ی دبی، آبنمای موزیکال، تفریحات کویری و بسیاری از جاذبه ها و تفریحاتش را شنیده ایم؛ اما این بار می خواهیم نگاهی متفاوت به این شهر داشته باشیم و حال و هوای آن را در زمستان به نظاره بنشینیم. تماشای این ویدیوی زیبا را از دست ندهید...

نام زمستان که می آید، تصویری از برف و یخ بندان در ذهن همه شکل می گیرد؛ تصویری که در آن ساختمان ها و درختان سپید پوش می شوند و مردم با لباس های گرم زمستانی در کنارشان قدم می زنند اما در دبی از این خبرها نیست! آب و هوای به شدت گرم و خشک امارات مانع از این می شود که مردم ساکن در آن، شانس دیدن دانه های سپید و ظریف برف را پیدا کنند و از زمستان، به معنای واقعی لذت ببرند.

در ابتدای ویدیو نمایی از برج خلیفه را می بینیم که عنوان بلندترین برج جهان را به یدک می کشد. آرام ایستاده ایم و گذر زمان و آمدن شب و روز را نظاره می کنیم. همه چیز عادی به نظر می رسد و خبری از جلوه های زمستانی نیست. کم کم ابرها چهره ای دیگر به خود می گیرند و در همین زمان آذرخشی در آسمان پدیدار می شود. باران شروع به باریدن می کند و قطره ای از آن نیز بر لنز دوربینمان می نشیند. 

بعد از گذشت چند ثانیه، به سراغ گوشه ای دیگر از شهر می رویم و نمایی هوایی از آن را می بینیم. همه چیز دوباره به حالت عادی خود برگشته و زندگی به همان شکل همیشگی در جریان است. شب فرا می رسد و آسمان شروع به غرش و باریدن می کند تا کمی از قدرت زمستانی خود را نشان دهد. کمی بعد به تماشای غروب خورشید در حوالی برج العرب می رویم و از دیدن این منظره ی زیبا، غرق در لذت می شویم. برای دیدن شهر از نمایی دیگر، اوج می گیریم و بر فراز ابرها به تماشای آسمان خراش ها می پردازیم که گویی آسمان را شکافته و بالا و بالاتر رفته اند.

همراه کارناوال شوید و برای لحظاتی به تماشای این ویدیو بنشینید تا با چهره ی زمستانی دبی آشنا شوید...

ورود به صفحه اختصاصی راهنمای سفر و گردشگری دبی

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست