ویدیو HD

سفر به دوبلین | گشتی در پایتخت ایرلند

امروز در کارناوال به همراه یکدیگر راهی دیاری در اروپا می شویم؛ به کشور ایرلند سفر می کنیم و از میان شهرهای این سرزمین به شهر دوبلین یعنی پایتخت آن می رویم. زیبایی های بسیاری در انتظار ما هستند، از تماشای نمایش های خیابانی تا گشت و گذار در کافه ها و رستوران ها و هم نشینی با مردمان شهر. امروز همراه کارناوال باشید تا با هم سفری دلنشنین و خاطره انگیز را به دوبلین تجربه کنیم.

در یک روز زیبا به یکی از خوش آب و هوا ترین شهر های اروپایی سفر کرده ایم. شهری تاریخی که روزگاری وایکینگ ها بر آن فرمانروایی می کردند و هم اکنون هم آثار تاریخی بسیاری از اعصار گذشته را درون خود جای داده. در ثانیه های کوتاهی که پیش رو داریم سعی در نمایش تمام زیبایی های این شهر به شما داریم. در کوچه و پس کوچه های نسبتا باریک این شهر گام بر می داریم. بزرگترین کلیسای جامعی که در شهر قرار دارد را نظاره گر می شویم و از تماشای معماری کهن اروپایی اش به وجد می آییم. کوچه ها با تزئیناتی مخصوص مزین شده و موسیقی خیابانی در شهر جریان دارد. می توانید در یکی از کافه های رمانتیک این خیابان اطراق کنید و از شنیدن این موسیقی خیابانی لذت ببرید.

به سمت وسیع ترین و زیباترین پل این شهر می رویم، در اسکله، کشتی های وایکینگی را مشاهده می کنیم و داخل مراکز خرید رویایی و شگفت انگیز این شهر می چرخیم.

سفر به شهر دابلین را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET