ویدیو HD

سفر به دوبروونیک | شهری تاریخی در کشور کرواسی

امروز می خواهیم به مقصدی دیدنی سر بزنیم و به تماشای زیبایی های آن بنشینیم. راه مان را به سوی کرواسی کج می کنیم؛ کشوری در مرکز اروپا که شگفتی های فرهنگی، تاریخی و طبیعی زیادی را در خود جای داده است و دل هر بیننده ای را می رباید. از میان شهرهای مختلف این کشور، دوبروونیک (Dubrovnik) را انتخاب کرده ایم؛ شهری تاریخی که در سواحل دریای آدریاتیک جا خوش کرده است و یکی از برجسته ترین مقصدهای توریستی این منطقه به شمار می رود. همه چیز برای یک گشت و گذار متفاوت آماده است تا تجربه ای ناب برای خود رقم بزنید. برای دقایقی با کارناوال همراه باشید تا با یکی از جذاب ترین شهرهای جهان آشنا شوید و یکی از پربازدیدترین مقصدهای گردشگری را بشناسید. 

صبح آغاز می شود و زندگی در شریان های شهر جریان می یابد. به خیابان های سنگفرش شده این دیار قدم می گذاریم و از دیدن شکوه بناهای تاریخی لذت می بریم. نگاهی به رفت و آمد قایق ها می اندازیم و کمی بعد با غروب آفتاب جلوه ای تازه از شهر را به تماشا می نشینیم. چراغ ها یکی یکی روشن می شوند و آغاز یکی از شب های پر شور دوبروونیک را نوید می دهند. همه چیز رنگ دیگری به خود می گیرد و زیبایی های شهر به شکل دیگری جلوه گر می شوند.

بد نیست بدانید که نام دوبروونیک در سال ۱۹۷۹ میلادی در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار گرفت و به عنوان یک شهر مهم و تاریخی در نظر گرفته شد. بسیاری از کارشناسان لقب مروارید آدریاتیک را برای این شهر برگزیده اند چرا که با بناهای تاریخی قرون وسطایی و سفید رنگش شما را عاشق خود می کند و دل هر بیننده ای را می برد.

با ما همراه باشید و کارناوال را در این سفر کوتاه همراهی کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET