کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به شهر دانداک | گشت و گذار در زیبایی های ایرلند

امروز سفری متفاوت با رنگ و لعاب خاص را برایتان در نظر گرفته ایم؛ مقصدمان شهر دانداک در ایرلند است، شهری کوچک که زیبایی های فراوانی را در خود جای داده. از مناظر طبیعی تا بناهای تاریخی و خیابان هایی دیدنی. با یکدیگر محو تماشای این تایم لپس کوتاه می شویم و سفری متفاوت و جدید را در کنار هم تجربه می کنیم. تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

به آسمان چشم بدوزید، آسمان شهری کوچک که از آلودگی درونش هیچ خبری نیست و ابر هایی متراکم و سفید رنگ در معرض پرتو نور طلایی رنگ در حرکتند و زمین های کشاورزی تقسیم بندی شده در زیر آسمان انواع رنگ سبز را در این منظره ایجاد کرده اند و شگفتی بی نظیری را به وجود آورده اند.

به تماشای دریا بنشینید و از روی اسکله ی سنگی نظاره گر وسعتی بی کران شوید. در خیابان های این شهر قدم بر می داریم. رفت و آمد و تردد و معماری خاص و زیبای  شهر و خانه ها را می نگریم. در مرکز خرید های بزرگ و زیبای شهر گام بر می داریم و به تماشای بزرگترین کلیساری تاریخی این شهر می نشینیم که با شکوه و عظمتی بزرگ ساخته شده و تعداد کثیری از اهالی شهر در آن جا برای پرستش معبود گرد هم آمده اند.

رودخانه ها، فضای سبز، مقبره های زیبا و اروپایی، قلعه باستانی به جای مانده از گذشته، تماشای فیلم دسته جمعی مردم کنار دریا، میدان های زیبا، حرکت ماه زیبا در آسمان، زمین فوتبال کوچک شهر، پیست اسکی سر بسته و آسمانی که در این میان تماما در حال خودنمایی است را در ویدیو به زیبایی به تصویر کشیده ایم.

با ما در این گشت و گذار در این شهر همراه شوید و از کسب تجربیات تازه ای که تاکنون نداشته اید لذت ببرید.

با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست