کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به شرق روسیه | طبیعت گردی در کنار دریای ژاپن

تا به حال چندین بار به روسیه سفر کرده ایم و گشتی در شهرهای این کشور، همچون مسکو و سن پترزبورگ داشته ایم. در این شهرها به تماشای جاذبه های بسیار معروفی نشسته ایم که به نوعی نمادهای روسیه و تاریخ این سرزمین هستند. این بار نیز می خواهیم به این کشور سفر کنیم؛ اما گردش امروزمان قدری متفاوت خواهد بود. در سفرمان به دنبال سازه های تاریخی و قدم زدن به روی سنگفرش ها نیستیم؛ تصمیم داریم که به تماشای چشم اندازی از طبیعت بنشینیم، اوقاتی را در کنار دریا بگذرانیم و نیم نگاهی هم به آسمان داشته باشیم. برای این گشت و گذار متفاوت سرزمین پریمورسکی (Primorsky Krai) را برگزیده ایم که در جنوب شرقی روسیه و کناره دریای ژاپن (Sea of Japan) قرار دارد. در این سرزمین، به شهر لیوادیا (Livadiya) می رویم که چشم اندازی دیدنی به دریا دارد و می تواند لحظات لذت بخشی را برای مان به ارمغان بیاورد. البته باید توضیح دهیم که از سال 2004 شهر لیوادیا با شهر ناخودکا (Nakhodka) ادغام شده است و حالا، بخشی از اینجا شمرده می شود. حال که کمی با مقصد سفرمان آشنا شدیم، کوله بارمان را بر می داریم و راهی این منطقه می شویم. طبیعت گردی در روسیه تجربه ای فراموش نشدنی خواهد بود، پس حتما با ما در این سفر همراه شوید.

در همان آغاز می بینیم که انوار خورشید جلوه ای بی بدیل به منطقه بخشیده اند. به تماشای جنبش دریا می نشینیم و سپس هجوم ابرها بر فراز مناطق مرتفع را نظاره گر می شویم. نگاهی هم به منطقه شهری داریم و سایه ابرها را بر روی شهر و حومه آن می بینیم. کمی که می گذرد تصمیم می گیریم دوباره به سوی ساحل رهسپار شویم و به تماشای حرکت امواج بنشینیم. شهر لیوادیا با دریای ژاپن مرز دارد و سواحلش رو به این دریا قرار گرفته اند. دریای ژاپن در نواحی غربی اقیانوس آرام جای خوش کرده است. بد نیست بدانید که درباره نام این دریا بحث های زیادی وجود دارد و دریای ژاپن، بیشتر در کشورهای انگلیسی زبان به این منطقه اطلاق می شود. به عنوان مثال، چینی ها این دریا را دریای وال (Whale Sea) یعنی دریای نهنگ می خوانند و در کره شمالی، این جا به دریای شرقی کره (Korean East Sea) شهرت دارد. نام دریا برای ما چندان اهمیتی ندارد، پس، فارغ از این مساله به تماشای این خطه زیبا می نشینیم. رقص ابرها در آسمان، حرکت موج‌وار آب ها، چشم انداز طلوع و غروب خورشید، همگی لحظاتی رویایی برای مان پدید می آورند. 

در این طبیعت گردی با کارناوال همراه شوید.

ورود به صفحه راهنمای سفر و گردشگری روسیه

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست