کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به شهر ادینبرو | هیجان پارکور و دوچرخه سواری

خودتان را برای یک سفر مهیج آماده کنید چرا که می خواهیم گشت و گذاری هیجان انگیز در اِدینبرو (Edinburgh) دومین شهر بزرگ و پایتخت اسکاتلند داشته باشیم و حسابی لذت ببریم. به همراه ورزشکاران حرفه ای در خیابان های این شهر گشتی می زنیم و شاهد رقابتی سرشار از آدرنالین میان پارکور کاران و دوچرخه سواران خواهیم بود. آنها در تلاشند تا برتری و سرعت خود را به دیگری ثابت کنند و همه هنر خود را نشان دهند. این رقابت، نمایشی خارق العاده در ادینبرو به راه می اندازد که دیدنش شما را به دنیایی هیجان انگیز می برد. با کارناوال باشید و تماشای این ویدیوی دیدنی را از دست ندهید...

به شهر ادینبرو می رویم و قصد داریم گردشی در شهر داشته باشیم. همه چیز در این دیار عادی به نظر می رسد تا اینکه چهار ورزشکار هوس رقابت می کنند و تصمیم می گیرند تا قله آرتور سیت (Arthur's Seat)  با هم مسابقه بگذارند. حالا سفر ما نیز رنگ دیگری به خود می گیرد و همسفرانی جدید پیدا می کنیم که سرشان برای هیجان درد می کند؛ رابی گریفیتس (Robbie Griffiths) و جانستون مکفرسون استوارت (Johnstone Macpherson Stewart) که پارکورکارانی حرفه ای اند و دانکن شاو (Duncan Shaw) و علی کلارکسون (Ali Clarkson) که در دنیای دوچرخه سواری شهرت دارند.

این ورزشکاران در دو تیم راهی مقصد می شوند و با حرکات شان تمام مردم شهر را حیرت زده می کنند. به همراه آنها خیابان های سنگفرش شده را طی می کنیم و به نقاط مختلف شهر سر می زنیم. در تمام طول مسیر، موسیقی بومی اسکاتلند به گوش می رسد و حال و هوای خاصی به سفرمان می بخشد. اگر دوست دارید ببینید که آخر این داستان چه می شود و کدام تیم زودتر به خط پایان می رسد، به تماشای این ویدیو بنشینید.

با کارناوال همراه باشید و گشتی هیجان انگیز را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست