ویدیو HD

سفر به شهر ادینبرو | هیجان پارکور و دوچرخه سواری

خودتان را برای یک سفر مهیج آماده کنید چرا که می خواهیم گشت و گذاری هیجان انگیز در اِدینبرو (Edinburgh) دومین شهر بزرگ و پایتخت اسکاتلند داشته باشیم و حسابی لذت ببریم. به همراه ورزشکاران حرفه ای در خیابان های این شهر گشتی می زنیم و شاهد رقابتی سرشار از آدرنالین میان پارکور کاران و دوچرخه سواران خواهیم بود. آنها در تلاشند تا برتری و سرعت خود را به دیگری ثابت کنند و همه هنر خود را نشان دهند. این رقابت، نمایشی خارق العاده در ادینبرو به راه می اندازد که دیدنش شما را به دنیایی هیجان انگیز می برد. با کارناوال باشید و تماشای این ویدیوی دیدنی را از دست ندهید...

به شهر ادینبرو می رویم و قصد داریم گردشی در شهر داشته باشیم. همه چیز در این دیار عادی به نظر می رسد تا اینکه چهار ورزشکار هوس رقابت می کنند و تصمیم می گیرند تا قله آرتور سیت (Arthur's Seat)  با هم مسابقه بگذارند. حالا سفر ما نیز رنگ دیگری به خود می گیرد و همسفرانی جدید پیدا می کنیم که سرشان برای هیجان درد می کند؛ رابی گریفیتس (Robbie Griffiths) و جانستون مکفرسون استوارت (Johnstone Macpherson Stewart) که پارکورکارانی حرفه ای اند و دانکن شاو (Duncan Shaw) و علی کلارکسون (Ali Clarkson) که در دنیای دوچرخه سواری شهرت دارند.

این ورزشکاران در دو تیم راهی مقصد می شوند و با حرکات شان تمام مردم شهر را حیرت زده می کنند. به همراه آنها خیابان های سنگفرش شده را طی می کنیم و به نقاط مختلف شهر سر می زنیم. در تمام طول مسیر، موسیقی بومی اسکاتلند به گوش می رسد و حال و هوای خاصی به سفرمان می بخشد. اگر دوست دارید ببینید که آخر این داستان چه می شود و کدام تیم زودتر به خط پایان می رسد، به تماشای این ویدیو بنشینید.

با کارناوال همراه باشید و گشتی هیجان انگیز را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET