کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به اهرام مصر | اعجوبه تکرارنشدنی تاریخ

شاید از زمان کودکی داستان های زیادی در باب مردمان مصر و فرهنگ و آداب و رسومشان شنیده باشید و در کنار تصاویر فراعنه، خانه ها و قصر های مثلثی شکلی هم به چشمتان خورده باشند. آیا تاکنون با تماشای چنین تصاویری به رمز و راز های پشت این اشکال هندسی اندیشیده اید؟ اگر کنجکاو به آشنایی بیشتر با آن ها هستید، ویدیوی امروز کارناوال را از دست ندهید؛ چرا که می خواهیم یکی از پر رمز و راز ترین نواحی جهان و یکی از عجایب هفتگانه ی تاریخ بشریت را برایتان به تصویر بکشیم. به سوی اهرام سه گانه ی مصر می رویم تا دنیایی بیکران از نکته های عجیب تاریخی را به شما نمایش دهیم...

راهی سرزمین مصر می شویم و مقبره های خانوادگی را می بینیم که با نظم و هیبتی عجیب، در گذشته ای دور به دست نابغه ای به نام ایمهوتب (Imhotep) بنا شده اند. اگر چه تاکنون 138 هرم در مصر شناخته شده است؛ اما نظم و ترتیب به کار رفته در مجموعه اهرام جیزه شگفتی خاصی را برایتان به ارمغان می آورد. این مجموعه آرامگاه ابدی پادشاه جوزر، به همراه زنان و پسر و پدرش است که درست در زیر سه ستاره پر نور در آسمان ساخته شده است.

در فضای داخلی این مجموعه دیدنی، اعجوبه ای دیگر به نام کشتی خورشیدی مصریان قرار دارد که به زیر هرم خوفو مدفون شده بود و در سال 1985 کشف شد. این کشتی 44 متر و 6 متر عرض دارد و در محل کشفش به نمایش گذاشته شده است.

در ادامه ی این سفر به تماشای هرم های دیگری نیز می رویم که عبارتند از:

ساقارا | Saqqara

ابوصیر | Abu Sir

 زاویه العریان | Zawyet El Aryan

ابو رواش | Abu Rawash

به جز این سازه های شگفت انگیز، هزاران مجسمه ی عظیم الجثه و با هیبت را نیز در این ویدیو می بینیم و گوشه ای از شگفتی این سرزمین را لمس می کنیم.

با کارناوال همراه شوید و اهرام مصر را به گونه ای متفاوت تماشا کنید...

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
پویا

واقعا مرسی..

30 آذر 1397

محمد
سلام
محشر بود، امیدوارم بتونم روزی سفر کنم و ببینمشون و حسرتش به دلم نمونه، البته تصور نمیکنم بتونم... 

22 آذر 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست