کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری متفاوت به انگلستان | گوشه ای از زیبایی های بریتانیا

این بار می خواهیم کوله بار خود را برداریم و راهی کشور انگلستان شویم. این سرزمین در حقیقت بخشی از پادشاهی متحد بریتانیا به شمار می رود که در گوشه غربی اروپا قرار گرفته است و با سرزمین هایی چون اسکاتلند و ولز مرز دارد. دریای ایرلند، دریای سلتی (Celtic Sea)، دریای شمال و کانال مانش (Manche) آب هایی هستند که اینجا را فرا گرفته اند.

همه ما، انگلستان را با تاریخچه غنی و تاثیری که بر روی تمام دنیا گذاشته است می شناسیم و با شنیدن نام این سرزمین مواردی چون چای انگلیسی، کیوسک های تلفن قرمزرنگ، برج ساعت بیگ بن (Big Ben)، زبان انگلیسی و ... را به خاطر می آوریم. کمتر پیش می آید که کسی انگلستان را با طبیعت چشم نوازش تجسم کند و بیشتر گردشگران به خاطر تماشای سازه های سلطنتی لندن و وست‌مینستر (Westminster) راهی این کشور می شوند. همین موضوع سبب شده تا این بار به قصد تماشای طبیعت انگلستان، راهی این سرزمین شویم و مروری بر شگفتی های طبیعی در اینجا داشته باشیم؛ پس با ما به سوی غرب اروپا رهسپار شوید.

آرام آرام، به درون انگلستان قدم می گذاریم؛ آسمانِ نیمه روشن همچون بوم نقاشی ست و گویی با قلم مو و رنگ های صورتی و آبی آن را نقش زده اند. به آرامی، از روی نواحی سرسبز می گذریم و خود را بر فراز تالابی می بینیم. تالاب ها مناطقی نیمه مرطوب هستند و به عنوان یکی از مهمترین زیستگاه های جانداران از آن ها یاد می شود. شاید برای تان جالب باشد که بریتانیا ۱۶۴ تالاب مهم دنیا را در خود جای داده است. 

در ادامه، نگاهی به سازه های قدیمی انگلستان می اندازیم؛ با تماشای این سازه، نمایی روشن از داستان های کلاسیک انگلیسی در ذهن مان نقش می بندد. کمی بعد خود را از ورطه خیال بیرون می کشیم و دوباره راهی تالاب می شویم. این بار، با دقت و توجهی بیشتر، این زیستگاه محبوب پرندگان را از نظر می گذرانیم و به پرواز مراغان دریایی چشم می دوزیم. پس از آن مراتع، راه‌آب ها و خانه هایی که در قلب طبیعت بنا شده اند یک به یک از پیش روی مان می گذرند. کمی که در میان این بهشت زیبا گشت زدیم، قطاری را می بینیم که از میان طبیعت سرسبز می گذرد و این گونه، چشم اندازی تماشایی به مسافرانش هدیه می کند. زمانی که چشم از قطار برداشتیم به سوی مناطق مرتفع رهسپار می شویم و طبیعت مه آلود را از بالا نظاره می کنیم.

کارناوال را در این سفر دیدنی همراهی کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست