کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به استونی | سرزمینی زیبا و فراموش شده

در دنیا سرزمین های بسیاری وجود دارند که در حق شان کوتاهی شده است و کمتر از آن چه لایقش هستند از آن ها یاد می شود. امروز می خواهیم به یکی از این اقلیم های زیبا و باشکوهِ کم تر دیده شده سری بزنیم؛ اِستونی.

این کشور در اروپای شمالی قرار دارد و از سرزمین های حوزه دریای بالتیک (Baltic) به شمار می رود. سرزمین استونی طبیعت شگفت انگیزی دارد و از ستون های اقتصادی قدرتمندی برخوردار است؛ اما از آن جایی که این خطه، اشغالگران بسیاری را به خود دیده و تا همین چند دهه گذشته در گیر و دار جنگ بود کمتر مورد توجه قرار می گیرد. همراه کارناوال باشید تا استونی حقیقی را با تمام زیبایی هایش به شما نشان دهیم. 

از طریق آب ها وارد این کشور می شویم؛ زمین های زراعی، جنگل ها، ژرف دره ها، خطوط ساحلی و ... یک به یک از نظرمان می گذرند تا ما را آماده تماشای استونی حقیقی و پایتخت شگفت انگیزش کنند. به شهر تالین (Tallinn) می رویم؛ تالین از قرن سیزدهم عنوان پایتختی را یدک می کشد و قدیمی ترین پایتخت در اروپای شمالی به شمار می رود. ساختمان های مدرن این شهر را از نظر می گذرانیم؛ سازه هایی که اقتصاد پایای استونی را به ما یادآور می شوند.

از کنار یک مجسمه تمام برنزی گذر می کنیم که به آن یادواره روسالکا (Russalka Memorial) می گویند. این مجسمه، یادبودی ست از یک کشتی به همین نام که در سال 1893 در خلیج فنلاند غرق شد. همچنان به راه مان ادامه می دهیم، این بار آبشاری به نام کیلا (Keila Waterfall) نظرمان را جلب می کند؛ این آبشار باشکوه در شمال استونی واقع شده است و در میانه رود کیلا قرار دارد.

مزارع، توربین های بادی، دریاها و جنگل دوباره بر سر راه مان قرار می گیرند تا استونی را همان گونه که هست، زیبا و باشکوه به خاطر بسپاریم.

کارناوال را در این سفر تماشایی همراهی کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست