کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری هیجان انگیز به فرانسه | چشیدن طعم آدرنالین در پیست اسکی

در دنیای امروز، تفریحات هیجان انگیز از جمله فعالیت های پرطرفدار هستند که توجه بسیاری را به خود جلب کرده اند. این تفریحات در همه جا دیده می شوند؛ فرقی نمی کند در میان جنگل باشی یا در دل کویر یا کوهستان، امروزه در همه جا می شود به سراغ فعالیت های هیجانی رفت و لحظاتی پر آدرنالین را تجربه کرد. در میان ورزش ها و فعالیت هایی از این دست، گزینه های بسیاری وجود دارند و بالاخره یکی از آنها با سلیقه تان جور در می آید. کارناوال تا به حال سفر های پر آدرنالین بسیاری را برای تان رقم زده و امروز نیز قصد دارد شما را به کوهستان های فرانسه ببرد تا طعم متفاوتی از هیجان را بچشید. با ما باشید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

مقصد امروزمان تیگنس (Tignes) است؛ پیست اسکی معروف فرانسه که در مرز ایتالیا و در دامنه های رشته کوه های آلپ قرار دارد و عاشقان تفریحات زمستانی را به سوی خود می خواند. سالانه افراد بسیاری راهی این منطقه می شوند و در میان کوه های سر به فلک کشیده و زمین پر برف حسابی خوش می گذرانند. امروز قرار است دوستداران اسکی و اسنوبرد در این پیست نمایشی جانانه به راه بیاندازند. آنها بانجی جامپینگ را با اسکی و اسنوبرد در آمیخته اند تا تفریحی تازه خلق کنند و طعم آدرنالین را در کوهستان بچشند. 

در این ویدیو می بینید که آنها چه لحظات پر هیجانی را تجربه می کنند و شور خاصی را در فضا به وجود می آورند. آنها از روی سکوی پرش می پرند ولی قرار نیست پای شان به زمین برسد بلکه در هوا معلق می شوند و تاب می خورند. 

اگر دوست دارید ببینید این هیجان چه مزه ای دارد، برای دقایقی با کارناوال باشید و به تماشای این ویدیوی زیبا بنشینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست