کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به فلورانس | گشتی تاریخی و هنری در ایتالیا

امروز را میهمان شهر فلورانس هستیم و ساختمان هایی با شیروانی های آجری رنگ در انتظارمان هستند تا زیباترین نقش و نگار های معماری ایتالیایی را نشانمان دهند. در هر گوشه ای از این شهر می توان جلوه ای تازه و حیرت انگیز را دید و رویایی ترین گشت و گذار را تجربه کرد. اینجا، مهد رنسانس ایتالیاست که با تماشایی ترین جاذبه ها هر بیننده ای را شگفت زده می کند و او را به سفر در تاریخ فرا می خواند. گویی زمان در این شهر ایستاده است و همه چیز به همان شکل قدیمی حفظ شده تا گردشی فراموش نشدنی را برایتان رقم بزند. دقایقی از وقتتان را به ما بدهید تا شما را به سفری به یادماندنی ببریم و با هم به تماشای نقطه نقطه ی این شهر بنشینیم. 

فلورانس، شهری غرق در جلوه های شگفت انگیز معماری و تاریخی است که در کوچه و پس کوچه های هنری و زیبای آن جای گرفته اند. قدم به این کوچه ها می گذاریم و خانه هایی قدیمی را می بینیم که صحنه هایی از فیلم های تاریخی را در ذهنمان تداعی می کنند. سپس اوج می گیریم و بر فراز این شهر به پرواز در می آییم تا نماهای فوق العاده ای را به چشمانتانتقدیم کنیم. وقتی از بالا به فلورانس می نگریم، آن را شهری غرق در سکوت می بینیم اما با پایین آمدن می فهمیم که در خیابان ها و کوچه ها شور و حرارتی خاص حکم فرماست. در اینجا هنرمندان غوغا کرده اند و هر کس تلاش می کند آخرین دستاورد خود را به نمایش بگذارد. آواز خوان خیابانی، میکروفون به دست گرفته و می خواند و کمی آن طرف تر بازار پرتره کش ها در خیابانی مخصوص حسابی داغ است. نقاشان هنرمند هم دست به کار شده اند و در حال ثبت نقاشی های سه بعدی بر روی زمین هستند...

کمی بعد رودی نسبتا بزرگ را می بینیم که از میان شهر می گذرد و جلوه ای متفاوت را به آن می دهد. همه چیز به همین ها ختم نمی شود؛ برج ساعت به همراه مجسمه های زیبا و نمای خیره کننده ی صومعه معروف دومو بخش هایی دیگر هستند که در این ویدیو به نمایش گذاشته شده اند.

با کارناوال همسفر شوید و قدم بر روی سنگ فرش های زیبای شهر فلورانس بگذارید تا همه ی این زیبایی ها را با چشمان خود ببینید. تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست