کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تصاویر دختر جوان اروپایی در ایران | سرتاسر ایران با محلی ها

تماشای ویدیوی پیش رو را از دست ندهید که این بار به روشی متفاوت ایرانگردی می کنیم. آنا، گردشگر خارجی که تنها به کشورمان آمده، لحظات شیرین سفرش را در قاب دوربین ثبت کرده و حالا آن ها را با ما به اشتراک گذاشته است. آنا می گوید: من بدون هیچ کتاب راهنما و برنامه ی خاصی و به صورت انفرادی به ایران آمدم. در حین این سفر، به میان مردمان محلی رفتم و در جشن های سنتی شان شرکت کردم. زیبایی طبیعت فوق العاده ایران را از نزدیک لمس و از مساجد بی نظیر بسیاری بازدید کردم و حتی یک فرش دست باف ایرانی هم خریدم... . در ادامه همراه ما باشید تا همسفر با آنا، در ایران بگردیم.

سفر را از بازار بزرگ تهران آغاز می کنیم. آنا به بازار تهران آمده، اما گویا روز تعطیل است و او با درهای بسته ی حجره ها و و مغازه ها روبرو می شود. برج آزادی، آش های خوشمزه ی ایرانی، روسری های رنگارنگ و خوش نقش و نگار بازار از خاطرات به یادماندنی گشت و گذار در تهران است که آنا را به وجد می آورد. سپس راهی کردستان می شویم تا زیبایی های سنندج را بنگریم. علاوه بر بناهای تاریخی و موزه های دیدنی اش، شاید جذاب ترین پدیده ی به یادماندنی سنندج آداب و رسوم مردمان اش است. آداب و رسومی که هم در رقص های دسته جمعی و زیبا به چشم می خورد، هم در لباس های محلی کُردی و صنایع دستی و غذاهای خوشمزه‌شان. به روستای تنگی سر می رویم؛ جایی که دل خوشی بچه ها تنها و تنها سرسره ای بیش نیست. اما صفا و صمیمیت این مردمان مشخصه ی بارز دیگری است که حتی از پشت لنز دوربین هم حس می شود.

راهی تبریز می شویم. بازار زیبای تبریز با صنایع دستی که زبانزد جهانیان است، همچون فرش های دستباف و خوراکی های خوشمزه را از نزدیک نظاره گر می شویم. دریاچه ی ارومیه هم قطب دیگر گردشگری این شهر است که آنا از آن بازدید می کند. گشت و گذار در روستای کندوان و سفر به اصفهان، گوشه های دیگری از ویدیوی آنا از سفر به ایران است.

در نهایت هم به کاشان می رسیم. حمام های قدیمی این شهر و سیستم گرمایش جذابشان برای همه بسیار قابل توجه است که در ادامه تک تک مکان های دیدنی شهر را نظاره گر می شویم.

آنا در پایان فیلم، نظرش را در مورد سفر به ایران می گوید؛ او دیگران را به سفر به کشورمان دعوت می کند..

با کارناوال همراه باشید تا ایران را از لنز دوربین آنا به تماشا بنشینیم.

ورود به صفحه اختصاصی ایران، از نظر گردشگران خارجی

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست