ویدیو HD

سفر به فرانکفورت | شهری جذاب در کشور آلمان

این بار به فرانکفورت، شهر آسمان خراش ها، سفر می کنیم و تجربه ای دلپذیر برای خود رقم می زنیم. این شهر در ایالت هسن (Hessen) قرار دارد و پنجمین شهر بزرگ آلمان به شمار می رود. فرانکفورت بیش از هزار سال قدمت دارد و برای سال های بسیار، از شهرهای ارزشمند در امپراتوری مقدس رم بوده است؛ به همین دلیل، سفر امروزمان به قدم زدن در تاریخ نیز شباهت دارد و تماشای آثار تاریخی، لذتی دوچندان به این مسافرت می بخشد. در این گشت و گذار دیدنی همراه مان شوید.

قدم به شهر می گذاریم، در همان ابتدای راه، نمای شرقی ساختمان رمر (Römer) را در پیش روی مان می بینیم؛ سازه ای متعلق به قرون وسطا که برای حدود 600 سال ساختمان شهرداری بود. این سازه یکی از مهمترین دیدنی های شهر فرانکفورت است و تعجبی ندارد در ابتدا، سفرمان را با تماشای آن آغاز کردیم.

به مسیرمان ادامه می دهیم و چند بنای زیبای دیگر به سرعت از نظرمان می گذرند؛ در این میان، کلیسای جامع فرانکفورت (Frankfurt Cathedral) توجه مان را جلب می کند. این سازه از کلیساهای کاتولیک رم است که با معماری گوتیک در فرانکفورت چشم نوازی می کند. کلیسای جامع فرانکفورت برای ناتانائیل یا بِرتولُمای مقدس (Saint Bartholomew)، یکی از دوازده حواریون مسیح ساخته شده است؛ شخصی که به خاطر عیسی مسیح، زنده زنده پوستش را کندند و او را به صلیب کشیدند.

در ادامه به تماشای سازه های بیشتری می نشینیم و قدری از زمان مان را در کنار رود ماین (Main River) سپری می کنیم. رودی که با 525 کیلومتر از ایالت های هسن و بادن-وورتمبرگ (Baden-Württemberg) و بایرن می‌گذرد و در انتها به رودخانه راين می ریزد. گشت و گذارمان در فرانکفورت به پایان نرسیده است؛ چرا که تا این جا، تنها از سازه های تاریخی شهر بازدید کرده ایم و از تماشای آسمان خراش های زیبا و مدرن فرانکفورت جا مانده ایم. پس به گشت و گذارمان ادامه می دهیم تا تلفیق تاریخ و مدرنیته، به سفرمان هیجان بیشتری ببخشد.

همراه کارناوال بمانید و این سفر جذاب را به هیچ وجه از دست ندهید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
احسان

سلام....خانوم امینی....خوش بحال یکایک سلول های شما.....مچکر از سایت خوبتون

04 مرداد 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET