ویدیو HD

سفر به آینده | تماشای دنیا در سال 2050

بسیاری از ما وقتی به کارهای روزمره خود می نگریم و وضعیت زندگی خود را می بینیم، متوجه پیشرفت های چشمگیر تکنولوژی های تاثیرگذار بر زندگی مان می شویم. بسیارند کارهایی که شاید تا همین چند سال پیش آرزویی بیش نبودند و حالا به امری عادی بدل شده و دیگر اصلا شبیه یک رویا نیستند. اما این پیشرفت تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد؟ دنیای آینده ما به چه شکل خواهد بود؟ بی شک این پرسشی ست که از ذهن بسیاری از ما گذشته و شاید هم برای مدتی ذهن مان را به خود مشغول کرده است. احتمالا تا به حال فکر و خیال های زیادی را در ذهن پرورانده و تصاویری از آینده را از ذهن گذرانده ایم. امروز کارناوال نیز می خواهد پا را از واقعیت فراتر بگذارد و کمی خیال پردازی کند؛ خیال پردازی هایی که هر کدام بخشی از آینده ما خواهند بود. با ما به سال 2050 سفر کنید و ببینید در آینده چه بر سر دنیای ما خواهد آمد.

آنچه در این ویدیو می بینید یک نگاه گذرا به دنیا در سال 2050 است و جهانی کاملا متفاوت و بسیار مدرن را پیش روی تان قرار می دهد. شهرها تغییرات چشمگیری دارند و حیرت زده تان می کنند. روبات ها به همه بخش های زندگی بشر راه یافته و بیشتر کارهای او را انجام می دهند. ماشین های پرنده در سطح شهر رفت و آمد می کنند و ماشین های خودران نیز جای خود را به خوبی در زندگی انسان باز کرده اند. آسمان خراش ها در همه جا دیده می شوند و ظاهری کاملا مدرن دارند.

در این فیلم علمی-تخیلی کوتاه سفری به آینده را تجربه خواهید کرد؛ آینده ای که دستاوردهای علم چهره ای دیگر به آن داده اند و تکنولوژی در همه ابعاد آن به کار گرفته شده است. 

با کارناوال باشید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید...

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مهدی
کاش من به جای اون فرد بودم

27 خرداد 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET