کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به گرجستان

به کمک این ویدیو کارناوال می توانید تجربه مجازی سفر به گرجستان را برای خود رقم بزنید و چندی از دیدنی های گرجستان را از نظر بگذرانید. ویدیو پیش رو توسط یک گردشگر اوکراینی به نام گلب (Gleb) تهیه شده است و خاطرات او و همراهش را از بازدید جاذبه های گرجستان به تصویر می کشد. سفر گلب در مارس 2019 اتفاق افتاده است که مصادف می شود با اواسط اسفند تا اواسط فروردینِ 1397. در این زمان از سال، به خاطر آب و هوای سرد، گردشگران کمی راه گرجستان را پیش می گیرند؛ اما با این وجود گلب و همراهش به این کشور رفته و از فرصت گشت و گذار زمستانی شان نهایت استفاده را کرده اند. آن ها به یک پیست اسکی در گرجستان سر زده اند تا لحظاتی هیجان انگیز برای خود رقم بزنند؛ همچنین از بناهای تاریخی و مذهبی مانند کلیسای تثلیث تفلیس بازدید کرده و معماری چنین سازه هایی را از نظر گذرانده اند. بد نیست بدانید کلیسای جامع تثلیث، یکی از مهمترین کلیساهای فرقه ارتدکس مسیحیت است که بین سال های 1995 و 2004 در شهر تفلیس ساخته شد. از این کلیسا با عنوان سامبا (Sameba) نیز یاد می کنند که همان معادل تَثلیث در زبان گرجی ست. 

بنای تاریخی ناریکلا (Narikala) هم از دیگر جاذبه های مهم تاریخی شهر تفلیس است که این دو گردشگر از آن بازدید کرده اند. این قلعه باستانی در واقع قدیمی ترین ساختمان شهر تفلیس و یکی از مهم ترین جاذبه های پایتخت گرجستان است.

این دو گردشگر، علاوه بر تفلیس، به نواحی دیگر گرجستان نیز سفر کرده و طبیعت و جاذبه های بیشتری از این کشور را از نظر گذرانده اند. از جمله دیگر مقاصد سفر این گردشگران، باید باقی مانده های شهر سنگی اوپلیستسیخه (Uplistsikhe) را در حومه شهر گوری نام برد که تاریخچه ای غنی و پربار دارد. این شهر سنگی روزگاری در مسیر راه ابریشم قرار داشت و میزبان مسافران و بازرگان های بسیاری می شد.

اگر مایلید با جاذبه هایی که در این مطلب به آن ها اشاره کردیم آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم به مطالب مرتبط کارناوال سر بزنید و این جاذبه های معروف و محبوب گرجستان را بیشتر بشناسید. 


:Video Details

Produced By: Gleb

Photo Of Cover: Oksi Adrenalin

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست