کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به آلمان و اتریش | گشتی هوایی میان دو کشور اروپایی

باز هم قاره اروپا را به عنوان مقصد سفرمان برگزیده ایم و از میان سرزمین های جذاب و دیدنی این قاره، به سوی دو کشور آلمان و اتریش رهسپار می شویم. باید بگوییم که کشور آلمان از جنوب با سرزمین اتریش مرز دارد بنابراین راه چندانی را برای عبور از یک کشور و رسیدن به دیگری طی نمی کنیم. بر فراز مناطق جنوبی آلمان و نواحی شمالی اتریش پرواز می کنیم و از تماشای طبیعت و سازه های منحصر به فرد لذت می بریم. در این سفر تماشایی همراه مان شوید.

سفرمان را با تماشای سقف های آجری رنگ آغاز می کنیم که در کنار مراتع زیبا و سرسبز قرار دارند. درختان و زمین های زراعی برای مان چشم اندازی دلفریب پدید آورده اند. تراکتوری را می بینیم که بر روی این زمین های زراعی حرکت می کند و نقش می آفریند. به جاده ای پر پیچ و خم در میان انبوهی از درختان چشم می دوزیم و تمنای رانندگی در این جاده را در دل می پرورانیم. اما باید به راه مان ادامه دهیم چرا که بازدید از جاذبه های متعددی در برنامه سفرمان جای دارد. در ادامه نگاهی اجمالی به برج المپیک (Olympiaturm) در شهر مونیخ آلمان می اندازیم. این برج در پارک المپیک قرار دارد و ارتفاعش با احتساب آنتن بالا، 291 متر است. گشتی در مناطق مرتفع می زنیم و ناگهان قصری در بلندی ها نظرمان را به خود جلب می کند، این قصر نوی‌شوان‌شتاین (Neuschwanstein Castle) نام دارد و متعلق به قرن نوزدهم میلادی ست؛ در ادامه سفر، فرصت گشت و گذار در آن را پیدا می کنیم. باز هم خانه هایی که به زیبایی در کنار هم چیده شده اند در پیش روی مان ظاهر می شوند و ما محو تماشای شان می شویم. همچنان بر فراز کشور آلمان می گردیم و دو پل که بر روی رودخانه راین در شهر کلن (Cologne) کشیده شده اند به ما یادآور می شوند که سازه های مدرن آلمان در دنیا نمونه ندارند؛ پل هوهن‌تسولرن (Hohenzollern Bridge) و پل معلق دوییتز (Deutz Suspension Bridge). به سفر تماشایی مان ادامه می دهیم و این بار، از یک جاذبه در کشور اتریش بازدید می کنیم؛ باقی مانده های قصر ایرنبرگ (Ehrenberg Castle) در استان تیرول (Tyrol) قرار دارد و قدمتش به سال 1290 باز می گردد. در اواخر سفرمان دوباره به سوی قصر نوی‌شوان‌شتاین می رویم تا این بار، با دقتی بیشتر آن را از نظر بگذرانیم.

گشت و گذاری دیدنی خواهیم داشت، پس فرصت را از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
Sobhan Hanifi

اگه فیلم هایی که در ژانر جهانگردی قرار می گیرن همراه با زیر نویس باشه که در حین دیدن فیلم بشه با اسم مکان های دیدنی هر کشور آشنا شد، خیلی مفیدتر خواهد بود. البته که میدونم بیشتر فیلم ها از ابتدا زیر نویس ندارند و اضافه کردن زیرنویس به فیلم زمان بر خواهد بود، ولی در هر صورت اگه بشه این کار رو انجام داد، لذت و استفاده از فیلم چند برابر خواهد شد.

17 تیر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست