کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به پارک ملی گرند کنیون آمریکا | گشتی در طبیعت آریزونا

هنگامی که قلم موی آفرینش در حال خلق شاهکاری به نام طبیعت بود، در هر نقطه از این کره خاکی تصویری شگفت انگیز را بر جای گذاشت. گوشه ای را با جنگل های تماشایی آراست، در جایی دریاچه را ترسیم کرد و بخشی را نیز به سکوت و یکرنگی کویر زینت بخشید. بارها برای دیدن شگفتی های زمین شما را با خود به گوشه و کنار جهان برده ایم و امروز به سراغ مقصد چشم نواز دیگری می رویم. راهی ایالت آریزونا در آمریکا هستیم؛ جایی که طبیعتش شهرتی ویژه دارد و سالانه گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند. به پارک ملی گرند کنیون (Grand Canyon) می رویم که یکی از عجایب طبیعت جهان محسوب می شود و نامش در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. با کارناوال همراه باشید و از تماشای مناظر خارق العاده لذت ببرید.

در این ویدیو با شاهکاری برخورد می کنیم که حاصل میلیون‌ها سال حفاری و فرسایش طبیعی است و هنر طبیعت را به رخ مان می کشد. در جای جای پارک می توان شاهد این هنر نمایی بود و از دیدن شگفتی ها انگشت به دهان ماند. در بخشی از این پارک ملی به دره ای عمیق و طولانی می رسیم که رود کلرادو در میان آن جریان دارد. این دره با نام ژرف دره گرند کنیون شناخته می شود؛ شکافی با عمق حدود ۱۶۰۰ متر که زیستگاه بیش از 1500 نوع گونه گیاهی و بیش از 500 گونه از جانوران است.

سطح پرشیب دره و رنگ های موجود در دیواره های آن هر چشمی را به خود خیره می کنند و از رمز و رازهای حیات ۲ میلیارد ساله زمین پرده بر می دارند. بسیاری از گردشگران خودشان را به این شاهکار می رسانند تا لحظاتی را در آن قدم بزنند، به قایق سواری بپردازند و یا بر فرازش به پرواز در آیند. حالا این جلوه شگفت انگیز پیش روی شماست و می توانید در ویدیوی امروز کارناوال از دیدنش لذت ببرید...

5 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
زهرا

من این فیلم رو برای تدریس کوه های رسوبی برای بچه هام حتما خواهم گذاشت

08 آبان 1397

زهرا

فوق العاده بود

08 آبان 1397

یاسمن

بسیار عالی بود

07 مرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست