ویدیو HD

سفر به گرینلند | گشتی در سرزمین یخ زده

دست در دست کارناوال بگذارید چرا که این بار برنامه سفر به گرینلند را چیده ایم و می خواهیم گشت و گذاری مجازی در این سرزمین داشته باشیم. دیدنی های گرینلند آن قدر زیبا هستند که سفر به این سرزمین یخ زده را برای گردشگران جذاب می کنند. طبیعت گرینلند با وجود چهره سرد و خشکش، جلوه خاصی دارد و حضور در آن خاطره ای فراموش نشدنی برای هر کسی می سازد. با ویدیوی پیش رو، شما را به این سرزمین می کشانیم و لذت تماشای جلوه های آن را برای تان به ارمغان می آوریم.

گرینلند (Greenland) ناحیه ای خودگردان از کشور دانمارک است که در آب های اقیانوس منجمد شمالی قرار دارد. عده ای از ساکنان این منطقه اسکیموها هستند که بومی گرینلند به شمار می روند و بقیه را مهاجران دانمارکی تشکیل می دهند. بر اساس سرشماری سال 2017، تعداد همه این افراد 56 هزار نفر تخمین زده شده است.

شاید برای تان جالب باشد که گرینلند در واژه معنای «سرزمین سبز» می دهد اما در این ویدیو می بینید که این سرزمین بیشتر از آنکه سبز باشد به رنگ برف است. گرینلند چنان در برف و یخ پوشیده شده که به‌ جز چند نقطه محدود از آن، بقیه نواحی همگی خالی از سکنه هستند.

در این ویدیو، نگاهی به سکونتگاه های گرینلند می اندازیم، کشتی و قایق هایی را می بینیم که در آب ها حرکت می کنند. یخ های شناور در آب نیز نظرمان را جلب می کند. نگاهی به پرواز دسته جمعی پرندگان در این جا می اندازیم، همچنین محو تماشای خانه های رنگی با سقف های شیروانی می شویم که به گستره تماما سفید، رنگ بخشیده اند. 

با کارناوال همراه بمانید و فرصت تماشای این زیبایی ها را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Dennis Schmelz

Music: Hope Awaits by Thom Franck and Jamie Elder

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET