کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به گواتمالا | کشوری زیبا در آمریکای مرکزی

امروز شما را به آمریکای مرکزی می بریم و سری به کشور زیبای گواتمالا می زنیم. شاید این سرزمین یکی از فقیرترین کشورهای منطقه به شمار آید و با مشکلاتی همچون بی سوادی و آمار قابل توجه وقوع جرایم دست و پنجه نرم کند؛ اما این مسایل نمی تواند چشم ها را به روی زیبایی های آن ببندد. گواتمالا سرزمینی بکر و تماشایی است که می توانید در آن جنگل های انبوه، کوه های آتشفشانی، صحراهای خشک و دیدنی و دریاچه‌های زیبا را به تماشا بنشینید و یا سفری در تاریخ کنید و از مرور جاذبه های باستانی لذت ببرید. همه چیز در این کشور برای یک سفر ماجراجویانه و متفاوت مهیاست؛ کافیست قدم در راه بگذارید و گوشه گوشه این سرزمین را کشف کنید. با کارناوال همراه باشید تا گشتی کوتاه در گواتمالا بزنیم.

در ابتدای سفر به سراغ شهر باستانی تیکال می رویم که یکی از شهرهای مشهور و پر رونق مایاهای باستان بوده است و در گذشته های دور حدود صد هزار تن در آن زندگی می کردند. بسیاری از مردم گواتمالا بر این باورند که ارواح مایاها در این شهر حضور دارند و گاهی صدای شان به گوش می رسد. وجود بناهای متعدد از تمدن مایاها در گواتمالا حیرت بسیاری از مردم در سراسر جهان را برانگیخته و گردشگران را به این سرزمین کشانده است. 

کمی بعد به تماشای سازه زرد رنگی می نشینیم که نامش طاق سانتا کاتالینا (Arco de Santa Catalina) است و از قرن هفدهم میلادی در گواتمالا خودنمایی می کند. ساعتی بر فراز این طاق وجود دارد که از دهه 1830 به آن افزوده شده و جذابیتش را دو چندان کرده است. 

در گشت و گذار امروز به دنیای کودکان گواتمالا نیز قدم می گذاریم و پا به پای آنها به بازی و شیطنت می پردازیم. حتا بارش باران هم نمی تواند جلوی شادی های کودکانه آنها را بگیرد و لبخند را از صورت شان پاک کند...

با کارناوال قدم به گواتمالا بگذارید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست