کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به هاوانا | گشتی در پایتخت کوبا

در پیش رو می توانید ویدیویی با موضوع سفر به هاوانا ببینید و از زیبایی های پایتخت تماشایی کوبا لذت ببرید. دیدنی های هاوانا بسیار زیاد هستند و تمام آن ها را نمی توان در بناهای تاریخی و سازه های مدرن جست و جو کرد؛ چرا که مردم و حتی ماشین های کلاسیک هاوانا هم از جاذبه های این شهر به شمار می روند و توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب می کنند. در ادامه تعدادی از جاذبه های هاوانا را معرفی می کنیم تا در کنار تماشای ویدیو، بیشتر از دیدنی های این خطه بدانید:

هاوانای قدیم | Old Havana: همانطور که از نامش پیداست، به مرکز تاریخی شهر هاوانا، هاوانای قدیم می گویند. این ناحیه از سال 1982 در میراث جهانی یونسکو ثبت شده و بناهای تاریخی زیادی را در خود جای داده است. هاوانای قدیم، دومین منطقه پرتراکمِ شهر لقب دارد و هسته تاریخی آن را شامل می شود. 

قلعه مورو | Morro Castle: این قلعه در ورودی خلیج هاوانا و برای محافظت از شهر بنا شده و طراحی اش را یک هنرمند ایتالیایی به عهده داشته است. قلعه مورو برای مدت ها در دست اسپانیایی ها بود، اما در سال 1762، برای یک سال به چنگ انگلیسی ها افتاد؛ در نهایت هم دوباره تحت شرایطی به اسپانیایی ها برگردانده شد. 

قلعه نیروهای سلطنتی | Castillo de la Real Fuerza: این قلعه در ضلع جنوبی بندر هاوانا قرار دارد و در وهله اول، برای دفاع در مقابل حمله دزدان دریایی بنا شده است. این بنا به عنوان قدیمی ترین قلعه سنگی قاره آمریکا شناخته می شود و نامش در مجموعه هاوانای قدیم به چشم می خورد.

ماشین های کلاسیک: ماشین های قدیمی و رنگارنگ از اصلی ترین جاذبه های شهر هاوانا به حساب می آید و گردشگران، آرزو دارند که با این ماشین ها گشتی در شهر بزنند. اما ماجرای این ماشین های قدیمی چیست؟! در دوره فیدل کاسترو در کوبا، صنایع و تجارت این کشور ملی سازی شد و این آغاز ماجرای خودروهای کلاسیک بود. با توجه به ملی سازی در تجارت، دیگر اجازه ورود هیچ محصول خارجی از جمله ماشین به کوبا داده نمی شد و تا سال 2011 حتی شهروندان نمی توانستند خودروهایی را که پس از پیروزی انقلاب کوبا، وارد کرده بودند خرید و فروش کنند. البته این قوانین حالا دستخوش تغییراتی شده است و در حال حاضر، اجازه خرید و فروش و وارد کردن خودروهای خارجی به این سرزمین داده می شود. ولی همین ممنوعیت ورود خودرو آن هم برای چند دهه، باعث شده تا در هر گوشه کوبا و به ویژه پایتخت آن، هاوانا، خودروهای کلاسیک را ببینید. 


:Video Details

Produced By: Andre Perneel

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست