کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به هوشی مین | بزرگترین شهر ویتنام

تا به حال کشور ویتنام را به عنوان مقصد یک سفر جذاب مدنظر قرار داده اید؟ اصلا چه تصویری از این کشور در ذهن دارید؟ امروز می خواهیم شما را به بزرگترین شهر این کشور ببریم و گشتی در جای جای آن بزنیم تا بیشتر با جلوه های ویتنام آشنا شوید. راهی هوشی مین (Ho Chi Minh City) هستیم که پیش از پایان جنگ ویتنام و یکی شدن ویتنام شمالی و ویتنام جنوبی در سال ۱۹۷۵ میلادی با نام سایگون شناخته می شد و لقب پایتخت ویتنام جنوبی را به دوش می کشید. حالا این شهر به یکی از مقاصد توریستی ویتنام تبدیل شده و به خاطر هزینه های ارزانش مسافران زیادی را به سوی خود می کشاند. با کارناوال باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید تا سفری کوتاه به هوشی مین را تجربه کنید...

بر فراز هوشی مین به پرواز در می آییم و آن را از نمایی متفاوت به تماشا می نشینیم. بد نیست بدانید که این دیار، شلوغ‌ترین شهر ویتنام نیز محسوب می شود؛ تا جایی که برای قدم زدن در پیاده رو‌های آن باید مراقب برخورد با جمعیت باشید تا مشکلی برای تان پیش نیاید. بسیاری از مسافران هوشی مین بر این باورند که این شهر شگفتی های زیادی در خود دارد و در هر لحظه با اتفاقی غیر منتظره ساکنان و مهمانانش را غافلگیر می کند. بسیاری راهی این مکان می شوند تا در موزه‌ آن اطلاعاتی درباره‌ جنگ ویتنام به دست آورند و برخی دیگر به دنبال تجربه های خوشمزه پای شان به این شهر باز می شود.

یکی از سازه های جذاب هوشی مین کلیسای نوتردام است که ساختمانی آجری و قرمز رنگ دارد. این بنا بین سال های ۱۸۷۷ و ۱۸۸۳ میلادی ساخته شده و شامل دو برج ۵۸ متری است.

برای دقایقی دغدغه های تان را کنار بگذارید و با کارناوال به هوشی مین سفر کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست