ویدیو HD

سفر به هنگ کنگ | سرزمین آسمان خراش ها در آسیا

امروز سفری به جنوب کشور چین و منطقه خودمختار هنگ کنگ را در پیش داریم و می خواهیم در کنار یکدیگر از تماشای زیبایی های آن لذت ببریم. از این منطقه به عنوان یکی از مهم ترین بازارهای مالی و تجاری آسیا و جهان یاد می شود و بندرگاه آن پذیرای کشتی‌های بزرگ باربری بین‌المللی است. تنها ۲۵ درصد این منطقه فضای شهری و قابل سکونت دارد و مابقی آن را تپه ها و کوه های کوچک و بزرگ، جنگل های انبوه و سواحل تماشایی و جذاب تشکیل می دهند. در ویدیوی امروز کارناوال به این منطقه مدرن و پیشرفته سر می زنیم و زیبایی های آن را از نمایی متفاوت به تماشا می نشینیم. با ما باشید و سفری کوتاه به هنگ کنگ را تجربه کنید.

 بال می گشاییم و بر فراز هنگ کنگ به پرواز در می آییم. آسمان خراش هایی را می بینیم که در گوشه گوشه شهر قد علم کرده و جلوه ای خاص به این منطقه داده اند. بد نیست بدانید به این منطقه لقب شهر آسمان خراش ها را داده اند چرا که ۳۹ ساختمان با ارتفاع از ۲۰۰ متر در آن دیده می شود و تعداد ۴ برج از مجموع 15 برج مرتفع دنیا نیز در آن قرار گرفته است.

 از دیگر شگفتی های هنگ کنگ پل تسینگ ما (Tsing Ma Bridge) است که با ۱۳۷۷ متر طول، بلندترین پل معلق جهان به شمار می رود و هم ریل قطار و هم مسیر ماشین رو دارد. فرودگاه هنگ کنگ یکی از حیرت انگیزترین فرودگاه های جهان محسوب می شود و به عنوان بهترین فرودگاه سال ۲۰۱۶ و همچنین بهترین فرودگاه ۱۵ سال اخیر انتخاب شده است.

برای دقایقی کار و روزمرگی های تان را کنار بگذارید و با کارناوال همسفر شوید تا یکی از قطب های اقتصادی و سرمایه داری جهان را ببینید و لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET