ویدیو HD

سفر به غردقه | مقصدی جذاب در مصر

در میان مقاصد رنگارنگ جهان، کشورهایی هستند که بیش از سایر سرزمین ها گردشگران را به سوی خود می کشانند و طرفداران بسیاری دارند. مقصد امروز کارناوال یکی از همین کشورهاست؛ امروز می خواهیم به مصر برویم و گشتی جذاب را در شهر غَردَقه تجربه کنیم. برای یک سفر متفاوت و به یادماندنی آماده باشید چرا که می خواهیم جاذبه هایی متنوع را از نظر بگذرانیم و یکی از شهرهای جذاب و تماشایی را بشناسیم. غردقه در کرانه دریای سرخ جای خوش کرده و طیف وسیعی از جاذبه ها و تفریحات را در اختیار گردشگران قرار می دهد. اگر برای چند دقیقه با ما باشید خواهید دید که دلیل جذابیت این دیار برای گردشگران چیست و چگونه می توان در آن حسابی خوش گذراند...

 

غردقه شهری در استان بحر الاحمر است و به دلیل برخورداری از سواحل و پلاژهای جذاب شهرت بسیاری دارد. در ابتدای گشت و گذارمان در این دیار قدم به ساحل می گذاریم و به تماشای امواج می نشینیم. کنجاوی مان نسبت به دنیای زیر آب ما را به قلب دریا می کشاند تا ملاقاتی با آبزیان داشته باشیم و کمی سر از کار این دنیای مرموز و رنگارنگ در بیاوریم.

تفریحات آبی و سواحل تمام چیزی نیست که در غردقه انتظارتان را می کشند؛ شما می توانید در این شهر تفریحات هیجان انگیز دیگری همچون سافاری را هم تجربه کنید و لذت ببرید. وقتی حسابی تفریح کردید شما را با خود به بناهای باستانی می بریم و گوشه ای از میراث ارزشمند تاریخ مصر را می بینیم. سازه هایی که حرف های زیادی از گذشته های دور دارند اما در سکوت فرو رفته اند. 

 

این شهر تا چندی پیش تنها یک دهکده کوچک ماهیگیری بود اما از آغاز سده بیستم سرمایه‌گذاران آمریکایی، اروپایی و عرب همواره به گسترش آن کمک کردند و غردقه امروزی را ساختند. حالا گردشگران راه شان را به سوی این شهر کج می کنند تا تعطیلاتی به یادماندنی را در آن بگذرانند.

با کارناوال همراه باشید و سفری جذاب را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET