کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به ایسلند | سرزمین یخ و آتش

می خواهیم به شمالی ترین نقطه اروپا قدم بگذاریم و شگفتی های ایسلند را به تماشا بنشینیم؛ کشوری جزیره ای در میان اقیانوس آرام. از ایسلند به عنوان سرزمین یخ و آتش یاد می کنند؛ چرا که همزمان، آتشفشان ها و یخچال های طبیعی حیرت انگیزی را در خود جای داده است و همین مساله، تجربه ای حیرت انگیز برای گردشگران پدید می آورد. اما شگفتی های ایسلند به همین جا ختم نمی شود. این کشور شامل یک جزیره بزرگ و ۳۰ جزیره کوچک است و گذر آب ها از سراسر این کشور، منظره ای حیرت انگیز را پیش روی بازدیدکنندگان قرار می دهد. همچنین، چشم انداز کوهستانی، نورهای شمالی، رودخانه های خروشان و آبشارها، همگی از جذابیت های این سرزمین به شمار می روند. پس فرصت را غنیمت می شماریم و همراه دو نفر از مسافران ایسلند، راهی این سرزمین می شویم. با ما به ایسلند قدم بگذارید.

در ابتدای سفرمان، نمایی از یک آبشار را می بینیم و رودی را از نظر می گذرانیم که از میان یک ژرف دره عبور می کند. در  ادامه، تماشای طبیعت خشن کوهستان ما را به هیجان می آورد. عبور از جاده ها، آب های خروشان، آتشفشان، تلالو خورشید در این سرزمین یخ زده، دریاچه ها همگی از جذابیت های این سفر است. زمانی را در کنار اسکله می گذرانیم و فارغ از تمامی دغدغه ها، به تماشای چشم اندازی منحصر به فرد می ایستیم. محو تماشای طبیعت چشم نواز ایسلند هستیم که کلیسای هالگریم (Hallgrímskirkja) در شهر ریکیاویک (Reykjavík) با آن معماری منحصر به فردش نظرمان را جلب می کند. این سازه معروفترین کلیسای ایسلند است و با ارتفاع 74.5 متر، در فهرست بلندترین سازه های ایسلند نیز جا دارد. مدتی در این کلیسا گشت می زنیم و سپس راه مان را به نقاط دیگر کشور ادامه می دهیم.

کارناوال را در این سفر شگفت انگیز همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Merr Watson

Music by: Tony Anderson - Rise

Photo Of Cover: Dale Johnson

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست