کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به ایسلند | شگفتی های طبیعت زمستانی

"نامش را «چشم طوفان» گذاشتم و به نظرم مناسب ترین اسم را برایش انتخاب کردم. این ویدیو یک حماسه زمستانی را به تصویر می کشد که هر سال در ایسلند رخ می دهد. یخ، برف، باران، خورشید، شفق قطبی و ... در دست یکدیگر می دهند و شاهکاری تماشایی را در طبیعت چشم نواز ایسلند به نمایش می گذارند. ناب ترین تجربه زندگی من پیش روی شماست. ببینید و لذت ببرید!" این صحبت های سازنده ویدیویی است که پیش روی شما قرار دارد و صحنه هایی بی نظیر از طبیعت را شامل می شود. می خواهیم برای لحظاتی شما را از تمام دغدغه های‌تان دور کنیم و طعم سفری آرامش بخش را در کنار یکدیگر بچشیم. همراه کارناوال باشید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید.

ایسلند سرزمینی شگفت انگیز است و طبیعت آن زیبایی های خیره کننده ای دارد. گردشگران بسیاری راهی این کشور می شوند و به سراغ دیدنی های بی نظیر آن می روند؛ حتا جلوه یخ زده و زمستانی این دیار هم نمی تواند جلوی علاقه مندان به طبیعت را بگیرد. سفر امروز ما هم با جلوه های زمستانی ایسلند در آمیخته و دیدنی های تازه ای را پیش روی‌مان قرار می دهد. به تماشای کوهستان های این کشور می رویم؛ جایی که با برف و یخ پوشیده شده و در سکوتی عمیق فرو رفته است. شگفت انگیزترین بخش این سفر تماشای شفق های قطبی است که با نورهای رنگین و چشم گیر گرمای خاصی به طبیعت بخشیده اند. یکی از دلایل شهرت ایسلند همین شفق ها هستند که آسمان را تابان می کنند و نقش و نگاری زیبا در آن به وجود می آورند. 

برای لمس زیبایی های خیره کننده ایسلند دقایقی را با ما همراه شوید و شگفتی زمستان های این سرزمین را به نظاره بنشینید. تماشای ویدیوی امروز کارناوال را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست