کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به هند | مرور زیبایی های حیرت انگیز

هند یکی از مقاصد جذاب و پرطرفدار در میان گردشگران است که با جلوه هایش دوستداران سفر را به سوی خود می کشاند. در این کشور می شود طعم تازه ای از فرهنگ و آداب و رسوم را چشید، جاذبه های رنگین و منحصر به فردی را دید و با مردمی آشنا شد که شیوه هایی متفاوت برای زندگی دارند. در هر گوشه از این کشور می توانید جاذبه ای تازه ببینید و با فرهنگ و آموزه هایی متفاوت آشنا شوید. سفر به هند شما را به دنیایی دیگر می برد؛ جایی که طبیعت، مردم و تاریخ دست در دست هم داده اند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای تان بیافرینند. کارناوال شما را با خود به این سرزمین می برد و در این ویدیو جلوه هایی از آن را نشان تان می دهد. با ما همراه باشید و این سفر جذاب را از دست ندهید...

در ابتدای ویدیو پای مان را در یکی از مراسم هندی ها می گذاریم و پس از آن وارد شلوغی شهر می شویم. به پرواز در می آییم و مناظری شگفت انگیز را می بینیم که حیرت زده مان می کنند. در ادامه با میمون ها ملاقات می کنیم و لحظه ای را به تماشای آنها مشغول می شویم. قدم به طبیعت می گذاریم و به گشت و گذاری کوتاه می پردازیم. سواحل زیبای این کشور را نیز از یاد نمی بریم؛ جایی که می توان جادوی امواج و زیبایی شان را به نظاره نشست. به میان مردمی می رویم که لبخند از صورت شان پاک نمی شود و در هر شرایطی شادی را از یاد نمی برند. لحظههایی از این ویدیو شما را به میان جشن آنها می برد تا در خوشحالی شان سهیم شوید. 

بنای تاج محل جاذبه ای است که ما را محو تماشای خود می کند؛ سازه ای ثبت شده در میراث جهانی یونسکو که نمی توانید لحظه ای از آن چشم بردارید.

با کارناوال در سفر به هند همراه شوید...

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

از كفر من تا دين تو،راهى بجز ترديد نيست،دلخوش به فانوسم نكن،اينجا مگر خورشيد نيست!با حس ويرانى بيا تا بشكند ديواره من،چيزى نگفتن بهتر از تكرار طوطى وار من

19 فروردین 1399

حسين شمس

گاندى پدر هند امروزي در يك خانواده هندو از طبقه تجار در گجرات به دنيا آمد، گاندي با "فلسفه مبارزه بدون خشونت"" توانست جامعه هندوستان بزرگ با تنوع مذهب و مسلك رو كه ساليان سال تحت استعمار بريتانيا هيچ حسي از هويت ملي و استقلال نداشتند كنار هم جمع كنه و بدون جنگ و درگيري انگليسيها رو وادار كنه از هند خارج بشن و استقلال اين سرزمين رو به رسميت بشناسند. ولي سرانجام توسط يك هندو ترور شد! زيرا گاندي پايبندي به آزادي و برابري اديان و مذاهب رو مقدمه ساختن جامعه آزاد و متمدن ميدونست و هندوها خودشون رو طبقه برتر جامعه هند ميدونستند و به اين تساوي راضي نبودند.

17 فروردین 1399

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست