کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به هند | مرور زیبایی های حیرت انگیز

هند یکی از مقاصد جذاب و پرطرفدار در میان گردشگران است که با جلوه هایش دوستداران سفر را به سوی خود می کشاند. در این کشور می شود طعم تازه ای از فرهنگ و آداب و رسوم را چشید، جاذبه های رنگین و منحصر به فردی را دید و با مردمی آشنا شد که شیوه هایی متفاوت برای زندگی دارند. در هر گوشه از این کشور می توانید جاذبه ای تازه ببینید و با فرهنگ و آموزه هایی متفاوت آشنا شوید. سفر به هند شما را به دنیایی دیگر می برد؛ جایی که طبیعت، مردم و تاریخ دست در دست هم داده اند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای تان بیافرینند. کارناوال شما را با خود به این سرزمین می برد و در این ویدیو جلوه هایی از آن را نشان تان می دهد. با ما همراه باشید و این سفر جذاب را از دست ندهید...

در ابتدای ویدیو پای مان را در یکی از مراسم هندی ها می گذاریم و پس از آن وارد شلوغی شهر می شویم. به پرواز در می آییم و مناظری شگفت انگیز را می بینیم که حیرت زده مان می کنند. در ادامه با میمون ها ملاقات می کنیم و لحظه ای را به تماشای آنها مشغول می شویم. قدم به طبیعت می گذاریم و به گشت و گذاری کوتاه می پردازیم. سواحل زیبای این کشور را نیز از یاد نمی بریم؛ جایی که می توان جادوی امواج و زیبایی شان را به نظاره نشست. به میان مردمی می رویم که لبخند از صورت شان پاک نمی شود و در هر شرایطی شادی را از یاد نمی برند. لحظههایی از این ویدیو شما را به میان جشن آنها می برد تا در خوشحالی شان سهیم شوید. 

بنای تاج محل جاذبه ای است که ما را محو تماشای خود می کند؛ سازه ای ثبت شده در میراث جهانی یونسکو که نمی توانید لحظه ای از آن چشم بردارید.

با کارناوال در سفر به هند همراه شوید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.