ویدیو HD

سفر به ایرلند | مرور زیبایی های سرزمینی شگفت انگیز

خودتان را برای یک سفر کوتاه آماده کنید و با کارناوال قدم به سرزمین شگفت انگیز ایرلند بگذارید. گشت و گذاری متفاوت برای تان تدارک دیده ایم تا با زیبایی های خارق العاده این دیار آشنا شوید و بیشتر و بیشتر از جلوه های کم نظیر این بخش از زمین بدانید. طبیعت جادویی این سرزمین شما را به سوی خود می خواند و کمی بعد با آثاری تاریخی شگفت زده تان می کند. می خواهیم شما را با خود به این سرزمین تماشایی ببریم تا برای دقایقی از روزمرگی های تان فاصله بگیرید و یکی از زیباترین مقاصد زمین را بشناسید. با ما همراه شوید و دقایق پیش رو را در ایرلند بگذرانید؛ آرامش کم نظیری در انتظارتان است...

ایرلند سرزمینی در شمال‌غرب قاره اروپاست که مقصد نابی برای عاشقان سفر به شمار می رود و در هر گوشه اش می توان شگفتی تازه ای را کشف کرد. سواحل زیبا، مسیرهای پیچ در پیچ پیاده روی، روستاهای رنگارنگ، مناظری از تپه های سرسبز، گله حیوانات، طلوع و غروب های رویایی و ... همه و همه از جاذبه های ایرلند هستند که هر یک زیبایی و شگفتی خاص خود را دارند. 

دیوارها، قلعه ها و برج ها از دیدنی های جالب توجه ایرلند به شمار می روند. در این سرزمین با قلعه هایی برخورد می کنید که هر یک فرم ویژه خود را دارند. برخی از آنها ویران شده‌ و یا در صخره‌ها نشست کرده اند اما چیزی از شکوه و زیبایی شان کم نشده است. 

صخره های موهر (Moher) از جلوه های شگفت انگیز طبیعت ایرلند هستند و جاذبه ای پر رمز و راز در این سرزمین به شمار می روند؛ جایی که می توانید رقص امواج را به تماشا بنشینید و از مناظر رویایی لذت ببرید. 

برای دقایقی همراه مان شوید و فارغ از دغدغه ها با کارناوال قدم به ایرلند بگذارید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET