کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به ایرلند | مرور زیبایی های سرزمینی شگفت انگیز

خودتان را برای یک سفر کوتاه آماده کنید و با کارناوال قدم به سرزمین شگفت انگیز ایرلند بگذارید. گشت و گذاری متفاوت برای تان تدارک دیده ایم تا با زیبایی های خارق العاده این دیار آشنا شوید و بیشتر و بیشتر از جلوه های کم نظیر این بخش از زمین بدانید. طبیعت جادویی این سرزمین شما را به سوی خود می خواند و کمی بعد با آثاری تاریخی شگفت زده تان می کند. می خواهیم شما را با خود به این سرزمین تماشایی ببریم تا برای دقایقی از روزمرگی های تان فاصله بگیرید و یکی از زیباترین مقاصد زمین را بشناسید. با ما همراه شوید و دقایق پیش رو را در ایرلند بگذرانید؛ آرامش کم نظیری در انتظارتان است...

ایرلند سرزمینی در شمال‌غرب قاره اروپاست که مقصد نابی برای عاشقان سفر به شمار می رود و در هر گوشه اش می توان شگفتی تازه ای را کشف کرد. سواحل زیبا، مسیرهای پیچ در پیچ پیاده روی، روستاهای رنگارنگ، مناظری از تپه های سرسبز، گله حیوانات، طلوع و غروب های رویایی و ... همه و همه از جاذبه های ایرلند هستند که هر یک زیبایی و شگفتی خاص خود را دارند. 

دیوارها، قلعه ها و برج ها از دیدنی های جالب توجه ایرلند به شمار می روند. در این سرزمین با قلعه هایی برخورد می کنید که هر یک فرم ویژه خود را دارند. برخی از آنها ویران شده‌ و یا در صخره‌ها نشست کرده اند اما چیزی از شکوه و زیبایی شان کم نشده است. 

صخره های موهر (Moher) از جلوه های شگفت انگیز طبیعت ایرلند هستند و جاذبه ای پر رمز و راز در این سرزمین به شمار می روند؛ جایی که می توانید رقص امواج را به تماشا بنشینید و از مناظر رویایی لذت ببرید. 

برای دقایقی همراه مان شوید و فارغ از دغدغه ها با کارناوال قدم به ایرلند بگذارید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست