کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری جذاب به ژاپن | گشتی در شهر ایزومو

از میان مقاصد رنگارنگ دنیا، این بار یکی از شهرهای تماشایی کشور ژاپن را برگزیده ایم؛ ایزومو (Izumo). این شهر در جزیره هونشو و استان شیمانه (Shimane) قرار دارد و از شمال، با دریای ژاپن هم مرز است. می خواهیم به این شهر سفر کنیم و نیم نگاهی به جاذبه های تماشایی اش داشته باشیم؛ همچنین زمانی را با گشت و گذار میان مردم بگذرانیم. با ما همراه شوید تا سفری دلپذیر برای خود رقم بزنیم.

از فراز آسمان به درون شهر نگاهی می اندازیم، آسمان مه آلود است و نور کم رمقی بر ایزومو می تابد. جلوه ای رویایی محیط را فرا گرفته است و رود هیکاوا (Hiikawa River)، زیباتر از هر زمانی چشم نوازی می کند. در ادامه به درون شهر می رویم و اندکی با مردم معاشرت می کنیم. ژاپنی های پرتلاش را می بینیم که به تهیه نوعی خوراکی مشغولند. نمی دانیم که آن ها قصد پخت چه چیزی را دارند اگرچه شباهت عجیبی به برنج دم پختک ایرانی دارد. آن ها را به حال خود می گذاریم و به چشم اندازهای تماشایی شهر نظر می اندازیم، در همین حین است که دریاچه شینجی (Lake Shinji) توجه مان را به خود جلب می کند. در اینجا می توان از تفریحاتی چون ماهیگیری و قایق سواری لذت برد و همین طور از چشم انداز زیبایش. بلافاصله پس از دریاچه، به نیایشگاه شینتوی ایزومو تایشا (Izumo-taisha) می رویم که عبادتگاهی باستانی ست و به گونه ای نماد شهر ایزومو شمرده می شود. در ادامه گشتی در سواحل این شهر می زنیم و به مناظر تماشایی آن چشم می دوزیم. مردی را می بینیم که نمک جلبک دریایی (Seaweed Salt) تهیه می کند. پس از آن به تماشای تهیه نوعی نودل ژاپنی به نام سوبا (Soba) می نشینیم. تهیه این خوراک در ایزومو بسیار مرسوم است و این دیار به تهیه بهترین رشته فرنگی های سوبا شهره شده است.

ایزومو دیدنی های بسیاری را در خود جای داده است، با کارناوال به دیدن آن ها بیایید.


:Video Details

Director, Editor: Yuki Eikawa

Photographer: Takashi Matsumura

Aerial Photographer: Motonari Baba

Music: "Letting It Go" by Big Score Audio

Photo Of Cover: Althea Roe

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست