کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به منطقه کاینو در فنلاند | تماشای جادوی طبیعت

بهترین راه برای فراموش کردن خستگی ها گذراندن دقایقی آرامش بخش در طبیعت است. این درمانگر آفرینش با آغوش باز پذیرای همه خستگی های شماست و به جای همه آنها آرامشی کم نظیر را به شما تقدیم می کند. کارناوال امروز می خواهد شما را به آغوش این درمانگر ببرد و گوشه ای از زیبایی های فنلاند را نشان تان دهد. خودتان را برای سفری کوتاه و جذاب آماده کنید و برای لحظاتی به تماشای این ویدیو بنشینید. می خواهیم شاهد هنرنمایی آفرینش در طبیعت باشیم، درختان سرسبز را ببینیم و جادوی آسمان را به نظاره بنشینیم. همه چیز برای تجربه دقایقی پر از آرامش مهیاست؛ پس با ما باشید و این سفر کوتاه را از دست ندهید...

مقصد سفرمان منطقه کاینو (Kainuu) است که طبیعت بسیار زیبایی را در خود دارد. این منطقه پوشیده از درختان توس و کاج است و مناظر بسیار زیبایی را پیش روی تان قرار می دهد. پرتوهای خورشید از لابه لای شاخه های درختان راه خودشان را به زمین باز می کنند و نور خود را بر آن می اندازند. در اینجا چشم اندازهای بسیار حیرت انگیزی وجود دارند و همین مساله باعث شده تا گردشگران و عکاسان زیادی راهی آن شوند. 

در سفر امروز جادوی آسمان شب ما را با خود به دنیایی دیگر می برد. ستاره های درخشان طرح خاصی را در آسمان ایجاد می کنند و به همراه شفق های قطبی چهره دیگری به آسمان می بخشند. یکی از دیدنی های خارق العاده فنلاند نمایش با شکوه شفق های قطبی در آسمان است که در کاینو هم می توانید آن را ببینید. 

کاینو میزبان دریاچه ای زیبا نیز هست که اولویاروی (Oulujärvi) نام دارد و منظره ای سحر انگیز را می توانید در کنار آن ببینید.

امروز با ما همراه باشید و در کنار کارناوال سفری متفاوت به طبیعت فنلاند را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست