کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کاوهسیونگ | دیدنی ترین بندر تایوان

سفر امروزمان به شهری زیبا در شمال غربی کشور تایوان است. مقصدمان کاوهسیونگ (Kaohsiung)، شهری بسیار دیدنی با تفریح گاه های چشم نواز است. پس از گذشت سه قرن این مکان از دهکده ای کوچک، تبدیل به شلوغ ترین بندر تایوان شده و در اقتصاد و کشتیرانی پیشینه قدیمی دارد. البته تغییرات بسیاری هم به سمت مدرن گرایی، خلاقیت، بالا بردن کیفیت زندگی و سخت کوشی داشته است. با ما محو تماشای این شهر دیدنی در کشور تایوان شوید و تجربیات جدیدی کسب کنید. کمی در مرکز شهر تفریح می کنیم و می گردیم تا اینکه به جزیره ی باریک سیجین (cijin) بر می خوریم جایی که شهر به دریا متصل شده و دارای موج شکن های طبیعی و مکانی مناسب برای ماهی گیران است. بهترین راه برای لذت بردن از حس و حال جزیره پیاده روی یا استفاده از دوچرخه است. مکان دیدنی بعدی معبد تیاهو (tianhou tample) است این معبد به خدای ماتزو (matzu) اختصاص یافته؛ خدایی که از ملوانان و ماهی گیران مواظبت می کند. پس از بازدید از این معبد زیبا مسیر ساحلی را دنبال می کنیم و از قلعه ای بالا می رویم تا به چشم اندازی از تمام شهر برسیم و کمی از هوایی پر اکسیژن و تمیز استشمام کنیم. حال دوباره به شهر باز می گردیم و به سراغ کوه میمون می رویم. در آنجا با ساکنین بانمک آن دیدن می کنیم و در ارتفاعات بالاتر این کوه هم چای فروشی های بسیار مشهور و زیبا را ملاقات می کنیم. در همه جای شهر آب جریان دارد؛ از یک سمت دریا و در سمت دیگر در قلب شهر رودخانه ای با نام عشق. این رودخانه همانند آینه ی تمام نمای شهر است و دریاچه ی لوتوس هم در سمت دیگر روح این شهر می باشد. از مکان های دیگر سفر امروز بت کده ی پلنگ و اژدهاست، که از دهان اژدها وارد آن می شویم و با مکانی بسیار دلنواز و زیبا مواجه می شویم، در غرفه ی پاییز و بهار به خدای جنگ ادای احترام می کنیم و کمی دورتر از دریاچه هم با مجسمه ای دیدنی مواجه می شویم مجسمه ای که چشمانتان را برای دقایقی خیره به خود نگه می دارد. در ادامه باز هم در شهر می گردیم و از معباد و دیدنی های دیگر آن بازدید می کنیم. اما در شب با مناظری بسیار متفاوت تر و زیبا تر مواجه خواهید شد زیرا چراغ های رنگارنگ شهر روشن می شوند و لحظاتی رنگارنگ هم برای شما می سازند. آخرین مقصدمان بازارهای مختلف از جمله بازار غذاهای دریایی و غذاخوری های شهر است که بسیار اشتها آورند. با کارناوال در تماشای این ویدیو زیبا همراه شوید و لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست