کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کنیا | تلفیق جذاب فرهنگ و طبیعت در آفریقا

خودتان را برای سفری متفاوت آماده کنید، کوله بارتان را ببندید و با کارناوال راهی آفریقا شوید؛ قاره ای پر از شگفتی که در هر گوشه اش جلوه ای حیرت انگیز را خواهید دید. از زیبایی های طبیعی و پوشش گیاهی خاص این قاره گرفته تا حیات وحش تماشایی و حیوانات کوچک و بزرگ بامزه اش و حتا قبایل و انسان هایی که شیوه های متفاوتی را برای زندگی برگزیده اند؛ همه و همه می توانند زمینه ساز گردشی جذاب برای شما باشند. امروز راه مان را به سوی کنیا کج می کنیم و به قلب زیبایی های این دیار می زنیم. برای دقایقی با ما باشید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید. از این سفر مجازی لذت ببرید و بخشی دیگر از شگفتی های زمین را بشناسید.

کنیا کشوری در شرق آفریقاست که با جاذبه هایش وسوسه سفر را به جان خیلی ها می اندازد. این کشور طبیعتی دیدنی دارد؛ جایی که در آن می توانید انواع حیوانات را از شیرهای وحشی و درنده تا پرنده های کوچک و بی آزار ببینید و غرق در شگفتی شوید. اینجا مامن زرافه های بامزه نیز هست و فرصت تماشای فیل ها را نیز به شما می دهد. همه چیز در این سرزمین مهیاست تا زیبایی های طبیعت و حیات وحش را به شکلی متفاوت لمس کنید و دقایق خاطره انگیزی را بگذرانید. 

همه زیبایی های کنیا به دنیای جذاب حیوانات ختم نمی شود. یکی از جالب توجه ترین چیزهایی که در سفر به این کشور به آن برخورد می کنید دنیایی از فرهنگ های متنوع است که در نقاط مختلف کنیا شکل گرفته و آن را به جایی تماشایی تبدیل کرده اند. بیش از 42 فرهنگ مختلف در این دیار وجود دارد اما امروزه فرهنگ قبیله کوچک ماسای به خاطر صنعت گردشگری از شهرت بسیاری برخوردار است؛ قبیله ای که در ویدیوی پیش رو گوشه هایی از زندگی مردمش را خواهید دید. 

با کارناوال به کنیا بیایید و از گشت و گذار در این کشور لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست