کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به خارکیف | دومین شهر بزرگ اوکراین

آیا تا به حال تجربه سفر به خارکیف را داشته اید؟ آیا با این شهر آشنایی دارید و می دانید در کجا قرار دارد؟ دیدنی های اوکراین بی شمار هستند و شهر خارکیف تعدادی از آنها را در خود جای داده است. اگر در تماشای این ویدیو با کارناوال همراه بمانید به خوبی این شهر زیبا می شناسید.

خارکیف، دومین شهر بزرگ اوکراین است و همچنین از بهترین شهرهای اوکراین برای زندگی شمرده می شود. این شهر در شمال شرقی اوکراین قرار گرفته و مرکز استان خارکف است. خارکیف را مهمترین شهر صنعتی اوکراین می دانند؛ چرا که از نظر ساخت ماشین های صنعتی حمل و نقل و کشاورزی و دیگر وسایل مشابه حرف اول را در سرزمین پهناور اوکراین می زند. همین بدنه اقتصادی قوی را باید یکی از دلایل اصلی پویایی شهر دانست.

شاید برای تان جالب باشد که یکی از اولین دانشگاه های امپراتوری بزرگ روسیه در سال 1805 در همین شهر بنا شد. همچنین میدان مرکزی شهر خارکیف، بزرگترین میدان در کل اوکراین است و از بزرگ ترین میدان های اروپا به شمار می رود. همه این ها به خوبی بر تاریخچه و اهمیت سرزمین خارکیف در اوکراین و شوروی سابق صحه می گذارند و دلایل قانع کننده ای برای سفر مجازی کارناوال به این منطقه شمرده می شوند. اما با همه این توضیحات، اگر تاکنون توجه تان به این شهر جلب نشده است، ویدیوی پیش رو به خوبی می تواند نظرتان را در مورد خارکیف و زیبایی هایش عوض کند.

در این ویدیو آرام آرام بر فراز شهر حرکت می کنیم و چندی از مهمترین جاذبه های این جا را از نظر می گذرانیم؛ به معماری ساختمان ها دقت می کنیم، از طبیعت سرسبز این سرزمین لذت می بریم و ...

حتما با کارناوال همراه شوید و این ویدیوی دیدنی را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Артем Викторович

Photo Of Cover: Igor Nayda

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست