کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کی یف | تماشای پایتخت اوکراین

به هر گوشه ای از این کره خاکی که برویم باز هم جاذبه ای وجود دارد که چشم ها را به خود خیره می کند. از میان مقاصد رنگارنگ کره زمین این بار نوبت شهر زیبای کی‌یف (Kiev) است که ما را محو تماشای خود کند و جلوه های خیره کننده خود را نشان مان دهد. این شهر عنوان پایتخت اوکراین را یدک می کشد؛ کشوری در اروپای شرقی که جایگاه خاصی در صنعت گردشگری دنیا دارد. اگر مشتاقید که مقصدی تازه را بشناسید و با دیدنی های یکی از زیباترین شهرهای جهان آشنا شوید، دقایقی را به تماشای این ویدیو اختصاص دهید و با کارناوال قدم به کی‌یف بگذارید.

کی‌یف بزرگترین شهر اوکراین به شمار می رود. یکی از جاذبه های این شهر رودخانه دنیپر است که آن را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌کند. کی‌یف به عنوان مرکز فرهنگی، هنری، سیاسی، اقتصادی و علمی اوکراین نیز شناخته می شود و بزرگان و دانشمندان زیادی در آن زندگی کرده اند. این شهر اهمیت مذهبی نیز دارد و جزو مراکز مذهبی اروپای شرقی و مسیحیت ارتدوکس به شمار می آید.

کلیسای جامع کی‌یف، کلیسای سنت اندرو و کلیسای جامع رستاخیز مسیح از جمله کلیساهای این شهر هستند که جذابیت زیادی برای گردشگران دارند و آنها را به سوی خود می کشانند. خانه اپرای کی‌یف در سال 1867 ساخته شده و عنوان سومین اپرای بزرگ کشور را به خود اختصاص داده است. این ساختمان یک شاهکار معماری است و توجه گردشگران را به خود جلب می کند.

می توانید ساعت ها در این شهر به گشت و گذار بپردازید و از دیدن ساختمان ها و مناظر زیبا لذت ببرید. اگر می خواهید لحظاتی را در پایتخت اوکراین سپری کنید، برای دقایقی با کارناوال همراه شوید و تماشای این ویدیوی جذاب را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست