کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کوالالامپور | تماشای پایتخت مالزی

امروز راهی یکی از شهرهای پرطرفدار در میان گردشگران می شویم که سالانه از مهمانان بسیاری پذیرایی می کند. به کوالالامپور می رویم که از سال ۱۹۷۲ میلادی به عنوان پایتخت رسمی کشور مالزی شناخته می شود و بزرگترین شهر این کشور نیز هست. این شهر در میان بومی ها با نام KL شهرت دارد و یکی از دیدنی ترین و توریستی ترین مقاصد دنیا به شمار می رود. کوالالامپور شهری است كه با تلاش بسیار هم میراث ارزشمند خود را حفظ کرده و هم آنها را با تسهیلات مدرن در آمیخته تا تجربه ای منحصر به فرد و خاطره انگیز برای بازدیدکنندگان رقم بزند. با کارناوال همراه باشید تا در این شهر پرآوازه گشتی بزنیم و گوشه هایی از آن را از نظر بگذرانیم...

اوج می گیریم و بر فراز شهر پرواز می کنیم تا کوالالامپور را از نمایی متفاوت ببینیم. در همان نگاه اول متوجه چند فرهنگی بودن این دیار می شوید و از جلوه های شهر در می یابید که اقوام گوناگونی در آن زندگی می کنند. مالزیایی ها، چینی ها و هندوها نژادهای اصلی ساكن در شهر هستند و این مساله در آداب مختلف فرهنگی، اعتقادات مذهبی، زبان، غذا و حتا معماری شهر نیز به چشم می خورد.

این ویدیو کاری از یک گردشگر لهستانی است که سفرهای بسیاری داشته و با شعار "یک مرد، یک دِرون، یک دنیا" به کشورهای بسیاری سر زده است. این بار گذارش به مالزی و پایتخت زیبای آن، کوالالامپور افتاده و این ویدیو را ضبط کرده تا حس خوب گردش در این دیار دیدنی را با مردم سراسر دنیا به اشتراک بگذارد. حالا حاصل کار او پیش روی شماست تا لذت ببرید و گشتی در کوالالامپور داشته باشید.

با کارناوال همسفر شوید و از این گشت و گذار کوتاه در یک مقصد جذاب و تماشایی لذت ببرید...

 

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.