کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به کوالالامپور | تماشای جاذبه های شهر

کوله بار سفر ببندید و با کارناوال به یک شهر آسیایی بیایید؛ مقصدمان کوالالامپور است؛ پایتخت دیدنی کشور مالزی که با جاذبه های رنگارنگ، آسمان خراش های با عظمت و معابد جذابش، در انتظار ماست. به تماشای یک ویدیو فوق العاده از شهر بنشینید که در آن سعی شده تا تمام جلوه های کوالالامپور را به شما نشان دهد. در این سفر همراه کارناوال باشید و گشت و گذار در زادگاه برج های دوقلوی پتروناس را از دست ندهید...

ویدیو را با نمایی هوایی از شهر آغاز می کنیم؛ دیاری که آسمان آبی و آسمان خراش هایش، هوش از سرتان می برد. سپس برج های دوقلوی پتروناس رخ نشان می دهند و شکوه و زیبایی‌شان را به ما یادآور می شوند. از فراز آسمان به شهر کوالالامپور نگاهی می اندازیم و یکی یکی دیدنی هایش را از نظر می گذرانیم؛ به تماشای ساختمان سلطان عبد الصمد، با معماری زیبا و متفاوتش می نشینیم و بعد از آن راهی شهر چینی ها می شویم و سرانجام با معروف ترین مجسمه ی کوالالامپور در غارهای باتو ملاقات می کنیم.

اگر اهل گشت و گذار در مراکز خرید هستید، نگران نباشید چرا که به چندین مرکز خرید معروف شهر هم سری می زنیم. 

شب های کوالالامپور را فراموش نکنید؛ شب هایی که گاه روشن تر و رنگارنگ تر از روز هستند و خواب را از چشمان شما می گیرند...

برای تماشای این همه زیبایی که وصف آن را خواندید، تنها کافی است تا ویدیوی پیش رو را تماشا کنید و تنها گوشه ای از زیبایی های کوالالامپور را ببینید...

تماشای این ویدیو را از دست ندهید و با کارناوال همراه شوید.

ورود به صفحه اختصاصی راهنمای سفر به کوالالامپور

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست