ویدیو HD

سفر به شهر کویت | از مهره های اصلی اقتصاد جهانی

کشور کویت یکی از ثروتمندترین کشورهای خاورمیانه و حتی جهان است که درآمد زیادی را از منابع نفتی خود به دست می آورد. امروز می خواهیم به قلب این کشور برویم و سری به پایتخت آن، شهر کویت بزنیم. این شهر، مرکز سیاسی، فرهنگی و اقتصادی این کشور محسوب می شود و زیبایی های بسیاری را در خود جای داده است. جلوه مدرن کویت و فضای لوکس آن تجربه ای متفاوت را برای‎‌‌تان رقم می زند و شما را به خود خیره می کند. خودتان را آماده کنید و این تایم لپس زیبا را ببینید تا غرق در زیبایی های این شهر شوید. کارناوال را در سفر به کویت همراهی کنید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

سفرمان را با تماشای دورنمایی از شهر آغاز می کنیم و مسحور زیبایی غروب آفتاب می شویم. جالب است بدانید کویت یک شهر جهانی به شمار می رود و شهر جهانی به شهرهایی گفته می شود که نقشی اساسی در نظام اقتصاد جهانی دارند. بر فراز این شهر به پرواز در می آییم و کویت را از نمایی متفاوت می بینیم. آسمان خراش های بسیاری در کویت دیده می شود که در جای جای شهر قد علم کرده اند و جلوه مدرن این دیار را به رخ می کشند. 

در گشت و گذار امروز سری به برج‌های کویت (Kuwait Towers) می زنیم که در کنار خلیج فارس قرار گرفته اند. این جاذبه مجموعه ای از سه برج بلند و باریک است که توسط یک معمار دانمارکی طراحی شده و از سال 1977 در شهر خودنمایی می کنند. پس از لحظاتی به سراغ برج مخابراتی کویت یا برج آزادی (Liberation Tower) می رویم که ۳۷۲ متر ارتفاع دارد و دومین سازه بلند کشور است. 

در سفر امروز کارناوال دیدنی های بسیاری انتظارتان را می کشند. کافیست کمی از روزمرگی های‌تان دور شوید و برای دقایقی به تماشای این ویدیو بنشینید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سهر امیری

عالی بود

28 بهمن 1397

عاشقه کویتم

عالی بود عالی

03 شهریور 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET