کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به شهر کویت | از مهره های اصلی اقتصاد جهانی

کشور کویت یکی از ثروتمندترین کشورهای خاورمیانه و حتی جهان است که درآمد زیادی را از منابع نفتی خود به دست می آورد. امروز می خواهیم به قلب این کشور برویم و سری به پایتخت آن، شهر کویت بزنیم. این شهر، مرکز سیاسی، فرهنگی و اقتصادی این کشور محسوب می شود و زیبایی های بسیاری را در خود جای داده است. جلوه مدرن کویت و فضای لوکس آن تجربه ای متفاوت را برای‎‌‌تان رقم می زند و شما را به خود خیره می کند. خودتان را آماده کنید و این تایم لپس زیبا را ببینید تا غرق در زیبایی های این شهر شوید. کارناوال را در سفر به کویت همراهی کنید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید...

سفرمان را با تماشای دورنمایی از شهر آغاز می کنیم و مسحور زیبایی غروب آفتاب می شویم. جالب است بدانید کویت یک شهر جهانی به شمار می رود و شهر جهانی به شهرهایی گفته می شود که نقشی اساسی در نظام اقتصاد جهانی دارند. بر فراز این شهر به پرواز در می آییم و کویت را از نمایی متفاوت می بینیم. آسمان خراش های بسیاری در کویت دیده می شود که در جای جای شهر قد علم کرده اند و جلوه مدرن این دیار را به رخ می کشند. 

در گشت و گذار امروز سری به برج‌های کویت (Kuwait Towers) می زنیم که در کنار خلیج فارس قرار گرفته اند. این جاذبه مجموعه ای از سه برج بلند و باریک است که توسط یک معمار دانمارکی طراحی شده و از سال 1977 در شهر خودنمایی می کنند. پس از لحظاتی به سراغ برج مخابراتی کویت یا برج آزادی (Liberation Tower) می رویم که ۳۷۲ متر ارتفاع دارد و دومین سازه بلند کشور است. 

در سفر امروز کارناوال دیدنی های بسیاری انتظارتان را می کشند. کافیست کمی از روزمرگی های‌تان دور شوید و برای دقایقی به تماشای این ویدیو بنشینید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سهر امیری

عالی بود

28 بهمن 1397

عاشقه کویتم

عالی بود عالی

03 شهریور 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست