ویدیو HD

سفر به لاگوس | گشتی در بزرگترین شهر نیجریه

کارناوال همیشه سعی دارد تا مناطق زیبای جهان را به مخاطبانش نشان دهد و در همین راستا، این بار می خواهد تجربه ای مجازی از سفر به لاگوس را برای شما رقم بزند. شاید تاکنون نام این شهر به گوش تان نخورده باشد و اصلا ندانید که لاگوس کجاست و چگونه شهری ست. لاگوس شهری بندری و پایتخت سابق نیجریه است و هرکس در سفرش به این کشور، حتما بازدیدی از شهر لاگوس خواهد داشت. این شهر دیدنی های زیادی را در خود جای داده باشد، اما بدون شک طبیعت لاگوس از اصلی ترین دلایل سفر به این منطقه است و مسافران را به سوی سواحل این سرزمین می کشاند تا لحظات خوبی را برای شان رقم بزند؛ ما نیز قصد گشت و گذار در همین سواحل را داریم. با ما همراه شوید. 

در هر گوشه از جهان، می توان جلوه های زیبایی را تماشا کرد و لاگوس نیز از این قاعده مستثنی نیست. طبیعت این سرزمین بسیار دیدنی ست و تعداد انگشت شمار ساختمان های مدرن در این شهر، حال و هوای متفاوتی به آن بخشیده است. به طور قطع می توان گفت دوری از سازه های مدرن، طبیعت جذاب و مردم خونگرم، از اولین بهانه های سفر گردشگران به این خطه شمرده می شود.

کشور نیجریه در غرب قاره آفریقا قرار دارد و از جنوب به خلیج گینه می رسد. پایتخت این سرزمین آبوجا نام دارد و درست در وسط کشور قرار گرفته است. اما لاگوس رقیب سرسخت این پایتخت است؛ چرا که بزرگترین شهر نیجریه و پرجمیعت ترین شهر در قاره آفریقا به حساب می آید و همه این ها، حاکی از اهمیت این شهر بندری هستند. در کشور نیجریه نوعی تقسیمات دینی صورت گرفته است و به این ترتیب، نیمی از مردم که در نواحی شمالی زندگی می کنند مسلمانند و حدودا، نیمی دیگر که ساکن جنوب هستند، از پیروان دین مسیحیت به شمار می روند. از آن جایی که لاگوس هم در نیمه جنوبی و درست در کنار خلیج گینه قرار دارد، بیشتر ساکنان آن از مسیحیان هستند. 

کمی از لاگوس برای تان گفتیم، بهتر است صحبت را کوتاه کنیم و به تماشای ویدیو برویم تا بیشتر از حال و هوای این شهر بدانیم.


:Video Details

Produced By: Ludo Liu

Photo Of Cover: Fela Sanu

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET