کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به منطقه لاوو در سوئیس | میزبان تاکستان های جهانی

مقاصد زیبای فراوانی در سراسر جهان وجود دارد که هرکدام دنیایی تازه را پیش روی‌مان قرار می دهند. این بار از میان زیبایی های این کره خاکی، منطقه لاوو (Lavaux) را برای‌تان برگزیده ایم که مناظری چشم نواز و رویایی دارد و گشت و گذار در آن لحظاتی فراموش نشدنی را به ارمغان می آورد. برای رسیدن به این منطقه باید راهی سوئیس شویم و از آنجا راه کانتون وو (Vaud) را در پیش بگیریم. آنچه انتظارتان را می کشد منطقه ایست سرسبز و تماشایی که تاکستان هایش در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارند و حیرت همگان را برانگیخته اند. خودتان را آماده کنید و با کارناوال قدم به این منطقه زیبا بگذارید تا از تماشای جلوه های آن لذت ببرید...

در همان ابتدای سفر به پرواز در می آییم و منطقه لاوو را از بالا می بینیم. این منطقه به سبب تاکستان های زیبایش شهرت زیادی دارد. این تاکستان ها بر روی زمین های شیب دار واقع شده اند و از آنها با عنوان تاکستان های تراسی یاد می شود. نکته جالب توجه در مورد این تاکستان ها این است که از سال 2016 به هیچ عنوان در آنها از سموم شیمیایی استفاده نمی شود و محصول به دست آمده از آنها بسیار مرغوب است. 

یکی از زیباترین جاده‌های اروپا در این منطقه قرار دارد؛ جایی که در یک سوی آن دریاچه ژنو (Lake Geneva) یا دریاچه لمان (Lake Léman) دیده می شود و در سوی دیگر آن تاکستان های لاوو خودنمایی می کنند. در بخشی از گشت و گذار امروز به بندرگاه های این منطقه نیز سر می زنیم و کشتی هایی را می بینیم که گردشگران را به گردش در میان دریاچه برده اند. لاوو تصویری بهشت گونه را در ذهن شما حک خواهد کرد؛ چیزی که همیشه در گوشه خیال‌تان ماندگار می شود...

برای چند دقیقه از کار و دغدغه ها فاصله بگیرید و همراه کارناوال طعم این سفر فراموش نشدنی را بچشید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست