ویدیو HD

سفر به لبنان | زیبای شگفت انگیز خاورمیانه

امروز می خواهیم سفری متفاوت در خاورمیانه داشته باشیم و شما را با دیاری آشنا کنیم که به عنوان مقصدی زیبا و شگفت انگیز از آن یاد می شود. راهی لبنان هستیم و قصد داریم به تماشای گوشه گوشه آن بنشینیم. این کشور با نام رسمی جمهوری لبنان در غرب آسیا واقع شده و به دلیل قرارگیری آن در نقطه تلاقی مدیترانه و جهان عرب، از تاریخ غنی و تنوع دینی، نژادی و فرهنگی برخوردار است. شگفتی های این سرزمین یکی دو تا نیستند و گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشانند. ویدیوی امروز کارناوال شما را به این کشور دیدنی می برد و سفری کوتاه را برای تان رقم می زند. با ما باشید و از تماشای کشوری که عروس خاورمیانه را در خود دارد، لذت ببرید...

گشت و گذارمان را از فرایا (Faraya) در استان جبل لبنان آغاز می کنیم و به دیدن زیبایی های آن مشغول می شویم. جلوه های شهری را نیز از دست نمی دهیم و قدم به خیابان ها نیز می گذاریم. یکی از دیدنی ترین قسمت های لبنان، سواحل آن هستند که در کنار آب های مدیترانه قرار دارند و جلوه ای جذاب به این دیار داده اند. هتل های مدرن بخشی دیگر از زیبایی های این سرزمین محسوب می شوند که اقامتی به یادماندنی و متفاوت را به مهمانان لبنان هدیه می دهند. 

در این ویدیو به سراغ بیروت می رویم که عنوان پایتخت لبنان را یدک می کشد و از آن با لقب عروس خاورمیانه یاد می کنند. بیروت از مراکز مهم فرهنگی در شرق جهان عرب به شمار می رود و شهری کهن و باستانی است که جاذبه های تاریخی بسیاری را در خود دارد. در میان گشت و گذارمان طبیعت لبنان را نیز از نظر می گذرانیم و لحظاتی ناب را در آن سپری می کنیم.

با کارناوال به لبنان بیایید و زیبایی های آن را به تماشا بنشینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET