کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به لبنان | زیبای شگفت انگیز خاورمیانه

امروز می خواهیم سفری متفاوت در خاورمیانه داشته باشیم و شما را با دیاری آشنا کنیم که به عنوان مقصدی زیبا و شگفت انگیز از آن یاد می شود. راهی لبنان هستیم و قصد داریم به تماشای گوشه گوشه آن بنشینیم. این کشور با نام رسمی جمهوری لبنان در غرب آسیا واقع شده و به دلیل قرارگیری آن در نقطه تلاقی مدیترانه و جهان عرب، از تاریخ غنی و تنوع دینی، نژادی و فرهنگی برخوردار است. شگفتی های این سرزمین یکی دو تا نیستند و گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشانند. ویدیوی امروز کارناوال شما را به این کشور دیدنی می برد و سفری کوتاه را برای تان رقم می زند. با ما باشید و از تماشای کشوری که عروس خاورمیانه را در خود دارد، لذت ببرید...

گشت و گذارمان را از فرایا (Faraya) در استان جبل لبنان آغاز می کنیم و به دیدن زیبایی های آن مشغول می شویم. جلوه های شهری را نیز از دست نمی دهیم و قدم به خیابان ها نیز می گذاریم. یکی از دیدنی ترین قسمت های لبنان، سواحل آن هستند که در کنار آب های مدیترانه قرار دارند و جلوه ای جذاب به این دیار داده اند. هتل های مدرن بخشی دیگر از زیبایی های این سرزمین محسوب می شوند که اقامتی به یادماندنی و متفاوت را به مهمانان لبنان هدیه می دهند. 

در این ویدیو به سراغ بیروت می رویم که عنوان پایتخت لبنان را یدک می کشد و از آن با لقب عروس خاورمیانه یاد می کنند. بیروت از مراکز مهم فرهنگی در شرق جهان عرب به شمار می رود و شهری کهن و باستانی است که جاذبه های تاریخی بسیاری را در خود دارد. در میان گشت و گذارمان طبیعت لبنان را نیز از نظر می گذرانیم و لحظاتی ناب را در آن سپری می کنیم.

با کارناوال به لبنان بیایید و زیبایی های آن را به تماشا بنشینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست