کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به لیختن اشتاین | قدم زدن در پایتخت

می خواهیم از میان مقاصد رنگارنگ دنیا، به کشوری کمتر شناخته شده سفر کنیم. کوله بارمان را بر می داریم و راهی قاره اروپا می شویم تا به سرزمینی در قلب این قاره پا بگذاریم. مقصد سفرمان، پادشاهی نشین لیختن‌اشتاین (Liechtenstein) است، سومین کشور کوچک قاره اروپا که توسط دو کشور اتریش و سوئیس احاطه شده است. این سرزمین، یک پادشاهی مشروطه به شمار می رود و پایتخت آن، فادوتس (Vaduz) نام دارد. سرزمین لیختن‌اشتاین، از کیفیت زندگی بالایی برخوردار است و وضعیت اقتصادی بسیار خوبی دارد. با وجود آن که این کشور از منابع طبیعی زیادی بهره‌مند نیست گفته می شود که شرکت های دارای مجوز کارِ اینجا از جمعیت مردم کشور بیشتر است! صنعت گردشگری، بانکداری و تولیدات نقش پررنگی در اقتصاد این کشور دارند. لیختن‌اشتاین مرزی با آب های آزاد ندارد و تنها در گوشه ای از شمال شرقی آن دریاچه کنستانس (Lake Constance) به چشم می خورد. با ما راهی سفر شوید تا گشتی در پایتخت این کشور لوکس و گردشگرپذیر داشته باشیم.

در ابتدای سفرمان به مرکز شهر فادوتس قدم می گذاریم. نگاهی به سازه های این منطقه می اندازیم و معماری منحصر به فردش را تحسین می کنیم. پرچم کشور را می بینیم که در گوشه ای به اهتزاز در آمده است و این گونه، رنگ و طرح این پرچم کمتر شناخته‌شده را به خاطر می سپاریم. پس از آن، ساختمان موزه ملی لیختن‌اشتاین (Liechtenstein National Museum) را از نظر می گذرانیم، لحظه ای وسوسه می شویم تا گشتی درون موزه داشته باشیم؛ اما وقت تنگ است و هنوز، مناطق بسیاری برای تماشا باقی مانده اند. پس راه مان را پیش می گیریم و به گشت و گذار درون شهر ادامه می دهیم. زمانی که در کنار مردم آلمانی زبان این خطه قدم می زنیم، نیم نگاهی هم به آسمان آبی و کوه های اطراف شهر داریم که جلوه ای تماشایی به این منطقه بخشیده اند. در ادامه از کنار موزه هنری لیختن‌اشتاین (Kunstmuseum Liechtenstein) می گذریم اما باز هم بر وسوسه خود غلبه می کنیم و داخل موزه نمی رویم. نگاهی به قلعه فادوتس (Vaduz Castle) می اندازیم؛ این قلعه یا کاخ، محل اقامت شاهزاده لیختن‌اشتاین است و عامه، اجازه ورود به آن را ندارند بنابراین تنها گشتی در اطراف کاخ می زنیم و سپس سفرمان را در دیگر نقاط فادوتس ادامه می دهیم.

با کارناوال راهی سفر شوید و از تماشای پایتخت لیختن‌اشتاین لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست