کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به لندن | گشتی در پایتخت انگلستان

راهی شهر لندن هستیم و می خواهیم در پایتخت انگلستان به گردش بپردازیم. لندنی ها، روزهای درخشان تری را از شهرشان به خاطر دارند اما این سرزمین، همچنان در میان مهمترین شهرهای جهان قرار دارد و نمی توان به سادگی از آن چشم پوشی کرد. لندن، تاریخچه ای 2 هزارساله دارد؛ همین موضوع سبب شده تا بهترین و چشم‌نوازترین آثار تاریخی و دیدنی های جهان را در خود جای دهد و اصالت بریتانیایی در تمام کوچه و پس کوچه هایش رخ‌نمایی کند. این شهر در کنار رود تیمز (River Thames) قرار دارد؛ رودی که شهرتش را مدیون عبور از پایتخت است. لندن، از مراکز فرهنگی، بازرگانی و سیاسی دنیا به شمار می رود و از هر حیث تاثیر به سزایی بر دیگر سرزمین ها داشته و دارد. با وجود 5 فرودگاه بین المللی، این شهر هرساله از هزاران گردشگر میزبانی می کند و البته، به خوبی از پس این مهم بر می آید. حال که با حال و هوای این منطقه بیشتر آشنا شدیم، به سویش قدم بر می داریم و از مهمترین بناهای تاریخی اینجا دیدن می کنیم. با ما راهی سفر شوید.

ابتدا از کلیسای جامع وست‌مینستر (Westminster Cathedral) بازدید می کنیم که میان سال های ۱۸۹۵ تا ۱۹۰۳ با سبک معماری بیزانس ساخته شد. بنای آجری رنگ آن را از نظر می گذرانیم. پس از آن به سوی اقامتگاه خانواده سلطنتی، کاخ باکینگهام (Buckingham Palace)، رهسپار می شویم. این کاخ نیز مانند کلیسای جامع در محله وست‌مینستر لندن قرار گرفته است و از بزرگترین کاخ هایی به شمار می رود که همچنان، میزبان یک خانواده سلطنتی ست. گشتی در اطراف این کاخ می زنیم و یادبود ملکه ویکتوریا در فضای بیرونی آن را نیز از نظر می گذرانیم و به تماشای رژه سربازهای سلطنتی می نشینیم. در ادامه از موزه وست‌مینستر اَبی (Westminster Abbey) دیدن می کنیم، همچنین به تماشای ساعت بیگ بن (Big Ben)، کاخ وست‌مینستر، پل تاور (Tower Bridge) و ... می رویم.

در این گردش دیدنی، همراه کارناوال بمانید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست