کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به ماکائو | شبه جزیره ای نیمه اروپایی در چین | ویدیو HD

تا کنون با شما همراهان همیشگی کارناوال به مقاصد متفاوتی سر زدیم و به ماجراجویی در هر گوشه و کنار این کره پرداختیم. امروز هم با ویدیویی جذاب به سمت شبه جزیره ای زیبا بر روی زمین راهی می شویم تا کشف کنیم هر آن چیز را که تاکنون نمی شناختیم. مقصد امروز شبه جزیره ماکائو (macau) است که در دریای جنوبی چین قرار گرفته. در این ماجراجویی زیبا و متفاوت با ما همراه شوید و  لذت ببرید. این شبه جزیره درست تا چند سال گذشته مستعمره ی کشور پرتغال بوده اما اکنون به کشور چین ملحق شده. بیشتر مردمانش پیرو آئین بودا هستند و درصدی دیگر مسیحی. در این شبه جزیره بناهای تاریخی و ساختمان های باستانی زیبایی وجود دارد که در ویدیو آن ها را به نمایش می گذاریم. با معبدی قدیمی و شلوغ شروع به ماجراجویی می کنیم. مردم عودهای فراوانی روشن کرده اند و تمام حواسشان به عبادت است. تزئینات چینی ساختمان های شرقی که در کنار فضایی سبز و زیبا قرار گرفته اند حال و هوای آسیای شرقی را در شما ایجاد می کند. تماشای گلدانی از نیلوفرهای آبی یکی از زیبا ترین پدیده های پیش رو است. پیش می رویم و می رویم و در ساختمان های زیبای شهر به گشت و گذار می پردازیم؛ از تماشای کلیسایی قدیمی گرفته تا ساختمان های رنگارنگ کنار هم که از سالیان دور به جای مانده اند از خرابه های سنت پائول (ruins of st. pauls) تا میدان سنادو (senado square macau). کاشی کاری های این ساختمان ها به همراه لوح و مجسمه هایی قدیمی حال و هوایی خاص و متفاوت در این شهر ایجاد کرده. معابد پر زرق و برق بودایی هم یکی از بهترین مکان ها برای کشف چیز های جدید و گرفتن عکس های یادگاری زیبا هستند. اگر با دقت بنگرید متوجه می شوید که بافت معماری این ناحیه ترکیبی از ساختمان های قدیمی اروپایی و چینی است، به صورتی که تقریبا یک در میان با این ساختمان های متفاوت در کنار هم رو به رو می شویم. البته ساختمان های مدرن و امروزی هم در این ناحیه به چشم می خورند که بسیار تماشایی اند. فرصت را از دست ندهید و در این ماجراجویی با کارناوال همراه شوید و تازه های جدیدی را در ماکائو تجربه کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست