ویدیو HD

سفر به ماچوپیچو | دیاری باستانی در کشور پرو |

دیاری باستانی با دیوار های سنگی به جای مانده از دوران گذشته که رازهای سربه مهر بسیاری برای گفتن دارد. امروز با شما بینندگان عزیز کارناوال راهی تماشای پر بازدیدترین جاذبه ی توریستی کشور پرو که در لیست عجایب هفتگانه جدید در دنیا نامش می درخشد، می شویم. شهر ماچوپیچو در شمال کوه ماچو یچو و در سالیان دور بنا شده و شگفتی های فراوانی را برای نمایش به شما در دست دارد. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا از مردم و طبیعت زیبای این شهر را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید. بنایی دژ مانند در ارتفاعات کوه ماچوپیچو با معماری خاص و با سنگ های هم اندازه و جلا داده شده به صورتی منظم و دقیق ساخته شده است. معماری، نحوه ساخت و شکل گیری این شهر آن قدر مبهم و شگفت انگیز است که با وجود مطالعات بسیار، باستان شناسان به بر سر این موضوع هنوز هم به اتفاق نظر نرسیده اند. با ساکنان بومی این منطقه آشنا می شویم. مردمانی زلال و باصفا و کودکانی که عروسک هایشان توله های حیوان تنبل می باشد. پهنه ای با طبیعتی رویایی و شگفت انگیز، مزین شده با رودخانه ای شفاف و آداب و رسومی منحصر بفرد و زیبا. این قسمت از آمریکای جنوبی یکی از زیباترین میراث باستانی ثبت شده در یونسکو می باشد. با ساکنین سرخ پوست  این دیار به دل جنگل ها و طبیعت پر رمز و راز این منطقه می رویم سپس با حیوانات بومی و زیبای منطقه از جمله شترها، تنبل ها و طوطی های سبز رنگ آشنا می شویم. صنایع دستی رنگی و زیبای این ساکنین هم گوشه ی جذاب دیگر سفرمان را تشکیل می دهند. لبخند ساده ی کودکان این شهر و تفریحات زیبایشان مانند فوتبال با پای برهنه بر روی این پهنه ی سبز یکی ار زیباترین صحنه های این نمایش است. تماشای شگفتی های این شهر باستانی، نخ ریسی پیرزنی بومی، کودکی که در گهواره خوابیده و طبیعت بکری که حرف های زیادی برای گفتن دارد را به هیچ عنوان از دست ندهید. این جاذبه، حرف های بسیاری برای گفتن دارد؛ از تاریخچه تا اتفاقاتی که در آن رخ داده است. برای آشنایی بیشتر با این شهر باستانی، مطلب زیر را از دست ندهید: ماچوپیچو | سرزمین گمشده اینکاها باری دیگر با کارناوال همراه شوید و از تماشای این ویدیو زیبا لذت ببرید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمد

با سلا م و تشکر ویژه از دست اندر کاران سایت محبوب کارناوال سایت بسیار خوب از نظر اموزشی و اطلاعات عمومی و گردشگری میباشد و بابت تهیه مطالب متنوع و جالب تشکر مینماییم

08 تیر 1396

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET