کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به مادرید | پایتخت زیبای اسپانیا

نظرتان درباره سفر به مادرید، یعنی بزرگترین شهر اسپانیا چیست؟ دوست دارید با ما راهی نواحی مرکزی سرزمین ماتادورها شوید و به تماشای جاذبه های گردشگری مادرید بنشینید؟ دیدنی های مادرید بی شمار هستند و ما قصد داریم از طریق این ویدیو چندی از آن ها را از نظر بگذرانیم و این گونه بیشتر با مادرید اسپانیا آشنا شویم؛ برای دیدن این ویدیوی جذاب با ما همراه بمانید.

مادرید علاوه بر آن که با مساحت 604.3 کیلومتر مربع، بزرگترین شهر اسپانیا به حساب می آید عنوان پایتختی این سرزمین را نیز یدک می کشد. همان طور که گفتیم این شهر در نواحی مرکزی اسپانیا قرار دارد و در فلات اسپانیا واقع شده است. مادرید را یکی از مهمترین شهرهای اروپایی می دانند به طوری که پس از لندن و برلین، سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا شمرده می شود.

این روزها شهر مادرید از مناطق محبوب گردشگری در اروپاست. جمعیت قابل توجهی -با توجه به سرشماری سال 2017، در حدود 3.2 میلیون تن- در این شهر زندگی می کنند و همچنین سومین شبکه متروی بزرگ را در اروپا از آن خود دارد. با وجود همه این ها بیشتر محله های این شهر توانسته اند فضای قدیمی خود را حفظ کنند و جنبه ای از تاریخ پرماجرای اسپانیا را برای مسافران روایت کنند. از معروف ترین جاذبه های این شهر می توان به پالاسیو رئال یا کاخ سلطنتی مادرید (Royal Palace of Madrid)، میدان پوئرتو دل سول (Puerta del Sol)، موزه ملی دل پرادو (Museo Nacional Del Prado) و خیابان معروف گرن ویا (Gran Vía) که برای دوست داران خرید لباس بسیار محبوب است اشاره کرد. جاذبه های دیگری هم در این شهر زیبا وجود دارند همچون معبد مصری دِبود (Temple of Debod)، کلیسای جامع المودنا (Almudena Cathedral)، طاق پیروزی پوئرتا دو آلکالا (Puerta de Alcalá) و ... .

بسیاری از این دیدنی های شهر را در این ویدیو به تماشا می نشینیم و در سفرهای بعدی باز هم به سراغ جاذبه های بیشتری از پایتخت تماشایی ماتادورها خواهیم رفت؛ با کارناوال همراه بمانید. 


:Video Details

Produced By: Vela Productions

Web: http://david-gv90.wixsite.com/velaartisticcreation

Instagram Account: david_digitalartist

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست