ویدیو HD

سفر به مایورکا | مقصدی لوکس و رویایی در اسپانیا

امروز می خواهیم شما را به تماشای سواحلی بکر و رویایی در کنار آب های شفاف مدیترانه دعوت کنیم و جلوه هایی از جزیره مایورکا (Majorca) را نشان تان دهیم. این جزیره یکی از دیدنی های کشور اسپانیا به شمار می رود و از زیباترین جزایر این کشور و حتا مدیترانه محسوب می شود. سالانه گردشگران بسیاری از سراسر دنیا خودشان را به مایورکا می رسانند تا لحظاتی لذت بخش را برای خود رقم بزنند و از جاذبه های این جزیره لذت ببرند. مایورکا آن قدر زیباست که ثروتمندان زیادی از گوشه و کنار جهان به ویلاسازی در آن پرداخته اند تا تعطیلاتی رویایی را در این جزیره سپری کنند. با کارناوال قدم به این مقصد لوکس و رویایی بگذارید و از تماشای زیبایی های آن شگفت زده شوید...

گردش مان را با تماشای آب های شفاف و سواحل تماشایی آغاز می کنیم و در ابتدا به تماشای جاذبه های طبیعی مایورکا می نشینیم. طبیعت این جزیره به قدری زیباست که نمی توان لحظه ای از آن چشم برداشت. هر لحظه، شگفتی تازه ای پیش روی تان قرار می گیرد و شما را غرق در لذت می کند. دقایقی بعد به سراغ کلیسای جامع پالما (Palma Cthedral) می رویم که یکی از بلندترین کلیساهای جامع اسپانیا ‏و حتا اروپا به شمار می رود و سال هاست که گردشگران را به سوی خود می کشاند. 

به خیابان ها قدم می گذاریم و به تماشای جلوه های شهری جزیره نیز می پردازیم. زیبایی های طبیعی در این دیار به سواحل ختم نمی شوند بلکه مناطق کوهستانی نیز از جمله جاذبه های مایورکا به شمار می روند. بسیاری از گردشگران به این مناطق می روند و در مسیرهای شگفت انگیز آنها به دوچرخه سواری می پردازند. 

برای لحظاتی دغدغه های تان را کنار بگذارید و به تماشای ویدیوی امروز کارناوال بنشینید تا با یکی از دیدنی ترین مقاصد اسپانیا آشنا شوید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET