کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به جزیره مایورکا در اسپانیا | جزیره محبوب اروپایی ها

سفر به جزیره مایورکا (Mallorca) چیزی است که کارناوال برای تان در نظر گرفته است. اصلا تا به حال نام جزیره مایورکا به گوش تان خورده است؟ احتمالا از خودتان می پرسید که مایورکا کجاست؟ این نام جزیره ای زیبا در اسپانیاست که مقصد محبوب بسیاری از اروپایی ها به ویژه آلمانی ها و بریتانیایی ها شمرده می شود. مردم اروپا زمانی که از هوای سرد و بارانی شهرهای شان خسته می شوند و به ستوه می آیند، همه چیز را رها کرده و به مایورکا می روند تا کمی گرم شوند و انوار دلپذیر خورشید را روی تن خود لمس کنند. جزیره مایورکا هیچ وقت آرام و خلوت نمی شود و همیشه مسافران زیادی را به خود می بیند. این جزیره از آب و هوایی مدیترانه ای برخوردار است؛ این یعنی زمستان ها در این جا معتدل و کمی توفانی و تابستان ها گرم، آفتابی و خشک هستند.

مایورکا در غرب دریای مدیترانه قرار گرفته است و از نظر مساحت، بزرگترین جزیره اسپانیا شمرده می شود و دومین جزیره پر جمعیت اسپانیا پس از تنریف (Tenerife) به حساب می آید. در این جزیره مانند تمام مجمع الجزایر، زبان کاتالان ها رواج دارد. پالما (Palma) مهمترین شهر و بندر جزیره مایورکا به شمار می رود.

جالب آنکه در این منطقه دو ناحیه کوهستانی هم به چشم می خورد که سرا د ترامونتانا (Serra de Tramuntana) و سره د یوانت (Serres de Llevant) نام دارند.

حال که کمی با حال و هوا و جغرافیای مایورکا آشنا شده اید دست به دست کارناوال بدهید و با تماشای ویدیوی امروز به این جزیره قدم بگذارید. باید توضیح دهیم که برای ساخت این ویدیو از تکنیک تیلت-شیفت برای فیلمبرداری استفاده شده است. در این تکنیک متفاوت، فیلمبردار و یا عکاس، بنا بر سلیقه خود پرسپکتیو (ژرف‌نمایی) منظره را تغییر می دهد و همین باعث می شود برخی نقاط توجه بیننده را بیشتر به خود جلب کنند.

در ادامه همراه کارناوال باشید و دنیای مینیاتوری مایورکا را با ما به تماشا بنشینید.


:Video Details

Produced By: Joerg Daiber

Web: http://www.spoonfilm.com

Music: Carmen Overtureby Georges Bizet

Photo Of Cover: Sabine Klein 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست